1. 1.
  Üzerime yağmur gibi yagmasini istediğim önerilerdir.

  Ölüyorum yalnizliktan. Sokaga çıkıp bakınıp bakınıp geri dönüyorum. Sıkıntı dan öleceğim.
  8 -3 ... katmir
 2. 2.
  acilen birini bulmalısınız.sex çok güzel şey oğluuuumm.
  2 -5 ... manchesterli maho aga
 3. 3.
  Yalnızlık şahane, sakın bozma...
  5 ... vaner
 4. 4.
  yalnız olmak istememenize rağmen yalnızsanız, kendi içinizde çözmeniz gereken bir durum var demektir. hiç sağa sola, ortama, zamana, coğrafyaya bok atmanın manası yok.

  insanın kendi kendiyle yüzleşmesi sadece yalnızlığın değil, şu anda aklınızda dolaşan bütün soru ve sorunların buharlaşmasına yol açar.

  zordur ama denemesi bile çok faydalıdır.
  6 ... intensivecare
 5. 5.
  Tadını çıkarın.
  3 ... kendi kendine kendini arayan
 6. 6.
  Geceleyin ac kalmayin (benim gibi)
  Acim yardim edin
  Peynir ekmek mi yesem
  Gece 2 ztn
  Bi onerebilcek varmi
  Altta yazmanin sebebi hosuma gidi
  Pisiremem evde suan
  Acim.
  ... mamu12
 7. 7.
  Yalnız olmak sorun değil asıl sorun yalnız olmamak.çünkü doğduğumuz andan beri kendimizleyiz,zaten hep yalnızız.bu normal olmalı.artik tek başına sinemaya giden/kafeye giden insanlara zavallı gözüyle bakılmaması gerekiyor.yalnızlık;insanın alışık olduğu bir şey.yalnızken kendini dinlersin,canın ne isterse onu yaparsın.kendini birine beğenirme çaban olmaz.ve insanların özgüven eksikliklerinin en büyük nedeni kendine tahammül edememek.kendi sesine,görünüşüne,fiziğine...kendinle barış.bunu yapınca zaten yalnızlık çok büyük bir sorun olmaktan çıkacak.
  3 ... kalkyerineyatyavrum
 8. 8.
  havalar da ısındı malum kulaklığınızı takın ve ağacın bol olduğu güzel bir yerde yürüyün. kitabınızı alın rahat huzur dolu bir yerde kahve eşliğinde okuyun.
  yalnızlığı sevmem ama bazen gerçekten ihtiyaç duyuluyor.
  5 ... asteroitd
 9. 9.
  yalnızlıktan sıkıldıysanız ücretli etkinliklere katılın sosyalleşin, hiçbir şey bilmiyorsanız yazılın bir kursa. alın size çevre.
  2 ... sigara icmiyorum
 10. 10.
  yalnızlıkta romantizm ve gizemli bir hava aramayın, yalnızlık yalnızlıktır işte.
  ikinci olarak yalnızlığınıza saçma sapan argümanlarla bahane bulmaya çalışmayın. (insanlar çok sahte, kimseye güvenim kalmadı vb.)
  üçüncü olarak yalnızlığınızı kendinize saklayın, her ortamda ben yalnızım, yalnızlık çok kötü diye muhabbet açmayın; aynısını burada, sözlükte yalnızlık ile ilgili başlık açarak da yapmayın. çünkü kimsenin umurunda değil bu durumunuz.

  şurada köşede sessizce yalnızlığınızı yaşayın.
  2 -3 ... suppiluliuma