1. 1.
    Sevgiden daha ziyade bir mecburiyettir. Karakter sınırına katıldığımdan yaşlı kelimesini ekleyemedim. Yaşlı ve yalnız insanlar sokak hayvanları olsun evde besledikleri hayvanlar olsun aşırı ilgilidirler. Asıl sebep hayvan sevgisi değil yalnızlıktır. Kiminin çocukları terketmiştir kimisi hep yalnızdır. Çevresinde insan barındıramayanlar yalnızlığını bu şekilde bastırır. Bazılarının komşularını rahatsız edecek seviyede hastaca bu işi yapmaları psikolojik bir rahatsızlık olduğunu gösterir. Sosyal bir insanın hayvan beslemesi normaldir ama yalnız olup hayatını tamamen hayvanlara adayan insan sağlam bir darbe yiyerek yalnız kalmıştır. Normal insanlar değillerdir genelde. En azından benim gördüklerim hep problemli.
    2 -2 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Yalnızlıkla ne alakası var anlamadığım çıkarım.hayvan sevgisi her insanda olması gereken bi şeydir.
    2 ... harbiden
  3. 3.
    hayvansever olmanın nesi problemli acaba kendi cocugunu severken problemli olmuyosunda kedi yavrusunu kopek yavrusunu severken mi problemli olunuyor. ben mesela binlerce arkadası olan oldukca sosyal evli biriyim ama asırı dercede hayvan hakları savunucusuyum. hayatımda hiçte yalnız kalmadım annem babamda ayrı degil hepte yanlarında büyüdüm. Kendinden baska bir canlı türünün haklarını gozetmek korumak ve onlar için de bir savas vermenin nesi sacma ? asıl problemli olan yeni doğmuş bebege kendinden buyuk bebek arabası alıp instagramda dk bası fotografını paylasan ebeveynler.
    3 -1 ... cileksultan
  4. 4.
    Yine yazdıklarımı başka yerlerindem anlama çabası içerisine girmişler toplanmış. Akılın olduğu organ herkeste ortak onun haricinde başka algılama şansınız yok.
    Yaşlı ve yalnız insanların hayvanlara sarmış modelleri normal olmuyor genelde neyini anlamıyorsunuz. Sanki hayvan sevmek normal değil diyorum.
    1 -1 ... ktm li aynasiz
  5. 5.
    yalnız insanların hayvan sevgisi

Çok iyi bilirim. Çok.
    1 ... hypatia of alexandria