1. 1.
  klasik avrupalı korkusu. herkesin cins köpeği var ve onlarla paylaşıyorlar yalnızlıklarını birader. milletimin insanı iyi güzel de biz de çok fazla iç içeyiz be. special life should be when you are alone... did you understand me?
  3 ... queen dinleyen adam
 2. 2.
  Biraz daha evlenmezsem tek basıma öleceğim ve bu önermeyi doğrulamış olacağım. Rahmetli babamın dediği gibi olurken bir damla su damlatanimiz olmayacak bu gidişle.
  3 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  bazen benim de aklıma geliyor. ama sadece bunun için evlenmek çok saçma. zaten o yaşa gelindiğinde yaşanmamışlıkların ya da ölümün kendisi, yalnız ölmekten daha korkutucu.
  2 ... kan ve cikolata
 4. 4.
  Çok kötü bir durumdur,bazen rüyalarımda kalp krizi geçirip ölüyorum ve çevremde kimse olmuyor o sıralar. Yeni yeni başladı bu korku bende,ölürken yanımda birinin olması beni mutlu eder ve korkumu dindirir diye düşünüyorum. Ötenazi hakkını kullanan yaşlı bir adamın videosu var youtube’da, o videoda çevresindeki insanlar ona moral vererek son anlatını mutlu ve güzel bir şekilde geçirtiyorlar izlemenizi tavsiye ederim.
  ... sisman
 5. 5.
  Şimdi seni görünce yüzü düşenler vardır. O zaman da kokmuş cesedini taşırken yüzü ekşiyenler olur. Neyse ki hersey sona erer.
  1 ... con makleyn
 6. 6.
  umarım yaşlanıp ayağa kalkamayacak durumda ölmem. çükümün sonsuz uykuya daldığı gün benim de sonum olsun.
  1 ... caranthir
 7. 7.
  adam gibi yaşadıktan sonra ha varsınız ha yoksunuz. samimiyetsiz samimiyetleriniz benden uzak cehenneme yakın olsun.
  3 ... zerkhuo
 8. 8.
  korkmuyorum zaten öyle olacak büyük ihtimalle.
  evinde yalnız, sadece evcil hayvanlarıyla yaşayan huysuz bir ihtiyar olacağım.
  1 ... marjinalbirnick