1. 1.
    Bu topraklarda eskiden de müslümanlar çoğunlukta şuanda öyle. Biz bu etnik azınlık torunlarına yallah demiyorsak onlarda diyemez kimse kusura bakmasın. Gitmesi gereken veya rahatsız olan s*ktrolup gidebilir. Bu topraklar yüzyıllardan beri Türk ve müslümandı, ilelebet öylede kalacak. Sultan Alparslanın Malazgirt Savaşı sonrası dediği "Size öyle bir vatan aldım ki ilelebet sizin kalacak."
    2 -4 ... uzunkartal
  2. 2.
    benim. aha da yine söylüyorum: (bkz: yallah arabistana)

len arabistan'da şiiler bile yaşıyor, sizi de idare ederler...
    4 -1 ... rumeli71
  3. 3.
    Benim. Yine olsa yine derim, bu düşünceniz devam ettikçe de demeye devam edeceğim.

Arabistan yolcusu kalmasın, yallah arabistana.
    4 ... birbilinmeyenlidenklem
  4. 4.
    sunnilik gibi suni yapay bir mezhebin bir sonraki asamasinin vahhabilik oldugunu bilmeyenler aciklama yapmis, bir de sunni ve vahhabi zittir demis. sen simdi sunnilige kadar gelebilmissin, bir sonraki master degree asaman e vahhabilik olacak.

sana sunni islamciligi dayatan, ogretebilen, inandiran vahhabiligi mi icine sokmayacak?
    2 -1 ... rootz
  5. 5.
    yallah arabistana diyen kemalist
    15 -5 ... gaddar davud
  6. 6.
    Laiklik elden gidiyah diyen amcayla ayni zihniyete sahip malkoloz...
    ... kayitsiz21
  7. 7.
    O dönemin Rakip takım taraftarlarına daha çok benzeyen tiplerdir.
    ... mahmut sezar
  8. 8.
    Atatürk'ün eşi ve ilk first lady de kara çarşaflıydı.
    -2 ... selia
  9. 9.
    Haklı kişidir. Osmanlı'da sanki kadınlar minikli etekle dolaşabiliyordu.

Latife hanım da mesela önceleri çarşaflı iken sonrasında çarşafını çıkarmış ve açılmıştır.

Kurtuluş savaşı'nda da halide edip gibi kahramanlık göstermiş birçok sonradan başını açmış olan kadın var.
    2 -3 ... marjinal turk fasisti
  10. 10.
    Modlardan rica ediyorum, bu arkadaşı çaylak yapın proveke edici ve insanları tahrik edici sözlerle aramızda fitne çıkarıyor.

Türk kadını cesur ve onurlu bir şekilde savaşmıştır. Bugün olsa yine savaşır.. kıyafetiyle karakter biçemlere karşı ne demişti mevlana:

Ne insanlar gördüm üzerinde kıyafet yok,
    Ne kıyafetler gördüm içinde insan yok.

Insanların kalbini vatan sevgisini dışarıdan göremez hissedemezsiniz. Bu şekilde yargıya ulaşmak aptallık yobazlik değil de nedir?
    1 -6 ... sigaraicmeyencarsitaraftari