bugün

neye dayanarak bunu böyle bir iddia ne kendisi tarafından ne de herhangi bir talebesi veya cemaat mensubu ki zaten kendisi iddia etmediği şeyden hiç kimseyi mesul tutamayız. oyle bir iddiası kendisinin yok zira sen de bunu ne bir kasedini ne bir kitabını okumadan artık hangi tv kanalında ya da hangi kahve veya altın gününde edindiysen bu bilgiyi bilemiyorum. ben cemaatçi veya cemaatten olduğum için değil cahilce aa bence o müslüman veya o gayrimüslim. çünkü böyle yaptı, boyle giyindi. ne zaman acaba gerçekten aklınızı, mantığınızı kullanacaksınız. yiğitçe yanlışa yanlış, doğruya doğru deyin. tabi bu zeka ve yürek ister o ayrı..
bir hatun çıkmıştı zamanında ismini anımsayamadım ama görüntüsü zihnimde yer etti. üzerinde pardesü ve türban türbanın üzerineyse iliştirilmiş bir taç vardı, güllü dallı bir taç. gördüğüm en inandırıcı olmayan sahte peygamberdi kendisi.
(bkz: hazreti fethullah gülen)
(bkz: bebeğimi fethullah hoca iyileştirdi)
(bkz: bir peygamber olarak fethullah gülen)
(bkz: fethullah gülen mucizeleri)
(bkz: fethullah gülen beklenen mehdi olabilir)
(bkz: fethullah gülen cemaatı)
(bkz: fethullah gülen i mesih olarak gören zihniyet)
(bkz: fethullah gülen in islam dinine zarar vermesi)
f) hepsi.

farkli fikirlerle ayni kanitlanmazligi kesin iddiayla savunanlar.
(bkz: peygamberler)
en ünlülerinden birisi, müseyleme dir. Kezzab lakabı (bkz: müseylemetül kezzab) eklenmiştir adına. Hz. Muhammed zamanında ortaya çıkma cesaretini göstermiştir kendisi ve o'na gönderdiği mektupta yeryüzünün ikisine pay edildiğini ve kardeşçe resulluk görevini yürütmeleri gerektiğini söylemiştir.
Kendisine ulaşan cevapta ise yeryüzü dahil herşeyin allahın malı olduğu ve yalancılığı bildirilmiştir.
hz. hamza yı şehit eden Vahşi, aynı mızrakla müseyleme yi öldürmüştür ve olay kapanmıştır.
bir de resulullah öldükten sonra ortaya çıkanları vardır bunların.
jorge luis borgesin alçaklığın evrensel tarihi adlı kitabında birinden bahsedilir bunların. adam aslında cüzzam illetine tutulmuş birinden başkası değildir.
(bkz: hasan mezarci)
hz. muhammeed'in (sav) vefatından sonra türeyen canlı türüdür. "gerçekten peygamber olsaydı ölmezdi o" şeklinde söylentiler çıkararak kendilerini peygamber ilan etmişlerdir. bi kısım ademoğlu tarafından iplenseler de hz. ömer kurutmuştur köklerini.
güncel Önemli Başlıklar