bugün

Yalan dünya dizisinde, rıza karakterine aşık, domestik ev kadını olayında madalya alası, çok konuşan, olayları en ince ayrıntılarına kadar anlatıp karşıdakini bezdiren, rıza'nın annesinin gözbebeği karakter.
(bkz: gupse özay)
bik bik bik bik konuşan, enteresan ses tonuna sahip karakterdir. asla susmamaktadır.
itici bir karakterdir.
vallahi iyidir, iyi oyuncudur, ekrana yakışandır.
ahanda buraya yazıyorum. bu karakter çok ses getirir. gülse yalan dünya dizisi daha çok ses getirsin istiyosa bu karakterin dakikasını artırması gerekli. acayip bu kadın ya. yarıyor resmen.
dizinin ileride kullanacağı en iyi kozlardan biri.
rolünün hakkını vermektedir.
uyuz ötesi bir karakterdir. sevilmeyendir. boktur çüktür. püsürdür.
ne dediğini anlamak bazen zor olsa da, yalan dünya dizisinin en rolüne yakışan tipidir. iticiliği ile izlettirir. Müthiş bir rol çıkmış.
far yemiş tavşan gibi kaldın rıza' cım. müthişti aklıma geldikçe gülüyorum. dizideki en başarılı oyunculardan biri.
ağzının üstüne bi tane vurma isteği uyandırıyor
kaşlarını kaldırıp başına yukarı doğru hareket ettirdiğinde yaptığı konuşmalarıyla gülmekten öldüren süper karakter.
demet akbağ ile sumru yavrucuk'un birleşimi sanırım...
ben çok hızlı konuşuyorum sanıyordum taaa ki nurhayatı görünceye kadar.
ekmek arası her türlü gidecek ablamız.
uzak durulması gereken kadın modelini gözler önüne sermektedir.
annemden daha hızlı ve çok konuşan birinin varolabileceğini kanıtlayan karakterdir.
karekter olarak süper yazılmış, günümüzde etrafımıza bakınca rahatlıkla gözlemleyebileceğimiz bir tiplemedir.
tek kelimeyle; bomba. he bir de su var (#14484062)
--spoiler--
sana kaçtım rızam!
--spoiler--
sadece mimik ve kaş hareketleriyle bile oyunculuğun dibine vurabilen yetenekli ve güzel oyuncu.

sanırım aynı zamanda 60 saniyede en çok kelime konuşma konusunda da rekortmen oyuncu.
motora bağlanmış bir çeneye sahip olan insan grubunun biricik temsilcisi.
konuşmasına bakılınca yerine adele rahatlıkla transfer edilebilir.
konuşma hızında nurhayat'ı aratıyor valla.

http://www.youtube.com/watch?v=UGwevysro2w&feature=related
bir bölümde orçunun 20 bölümde söylemediği repliği söyleyen bayan...

abla o ne çene yaa...