bugün

çevrenize dikkatlice baktığınızda örneklerini kolaylıkla görebileceğiniz erkek modelidir.

bu tipler erkeklik sıfatlarını evdeki gardroplarına asmış ve toplum içine bu şekilde çıkmış yavşak tiplerdir. her türlü yalan dolan film fırıldak bunlardadır. küçücük bir menfaat için yapmayacakları haysiyetsizlik yok gibidir. bunların yalamalığı öyle kahpece olur ki benim diyen kızın aklını başından alır. kanmayın aldanmayın kızlar bir erkek için hayatınızı karartmaya değmez bunun bilincinde olun yeter.
Konuda bu tiplerin düşük zeka seviyeli modellerinden bahsedilmiş birazda orta zeka seviyeli modellerine bakacak olursak. Orta seviye modelli yalama erkek kendisinden daha düşük zeka seviyesine sahip erkeğin strateji ve tuzaklarını açıklayarak benim diyen kızın aklını başından almayı planlayan erkek modelidir. Aldanmayın kızlar bir erkek için hayatınızı karartmaya değmez gibi cümleler ile bahse konu olan bayanların yanında yer aldığını göstermek istemiş onlara sözde dost ellerini uzatmış erkek modelidir velhasım kelam uzak durun efendim uzak.

Edit: Biriside ortalama zekanın üzerindeki yalama erkek modeli de her ikisininde açıklarını ifşa ederek prim yapmaya çalışır gibi bir çıkış yapmayın kroşeyi yersiniz elmacık kemiğinize.
Erkekliğin yüz karasıdırlar.. ezik beta karoten tayfadırlar..
Küçücük bir çıkar uğruna onur ve haysiyetlerini ayaklar altına
Almayı umursamazlar bile.. hele de kadınlar karşısında
Sergiledikleri yılışık ve yapışkan tavırları karşılarındaki
Kadını çileden çıkartır.. fakat bu erkek modeli kendi
Adamlığını sorgulamaz bile..reddedildiğinde, karşısındaki kadını
“kezban” diye yaftalayarak kendi haysiyetsizliğini
Bir güzel aklamış olur.. dostlukları da hep çıkar üzerine
Kuruludur. Menfaatleri bitince sahte dostlukları da
Bitmiş olur.. uzak durulması gereken erkek modelidir…
güncel Önemli Başlıklar