1. 1.
  bir yazar. çizgi roman falan yazıyor.
  ... the godfather
 2. 2.
  az önce şahin mengü'yü zıvanadan çıkarmıştır.
  ... barnabas
 3. 3.
  atatürk' ü dayak yerken gösteren bir çizgi roman yazan genç tarihçi. manisa millet vekili şahin mengü dava açmıştır. atatürk' ün dayak yediğini ıspatlasın davamı geri çekerim demiştir. yalın alpay ise ''ben burda atatürk' ü kötülemek istemedim. abdulhamit' in katı yönetimini eleştirmek istedim'' demiştir. bu tarihçi nin tipinin şeriatçılara benzememesi, sakal yerine küpesinin olması kendini kurtarmıştır.
  ... ruslan
 4. 4.
  sağlam bilgi birikimi olan dahi insan.
  2.5 yaşında okumayı sökmüş.
  2 ... muhendis tarihci
 5. 5.
  Youtube da izlediğim bir kaç videosu sonucu tarihsel bilgi birikimine, tespitlerine, araştırmacı kişiliğine hayran kalmamak mümkün değil doğrusu.

  Aynı zamanda ekonomist olan yazarın ağzından çıkan her sözcüğü adeta nefes almadan dinliyor insan.
  6 -2 ... fikrimin ince gulu
 6. 6.
  kendisi ciddi bir entelektüeldir. yeni kuşakların öncü entelektüellerindendir. sahte ve retorik ustası değildir. kanımca daha ciddi eserler verirse, benim için aşağıdaki şu isimler arasında yerini alacaktır. belki şuan onlar kadar değil ama bu düşünürler kadar (vereceği eserlerle) ciddi bir adam olma potansiyelini gördüğüm gene tek adamdır.

  orhan hançerlioğlu, hikmet kıvılcımlı, atilla tokatlı, hüseyin cahit yalçın, kudret emiroğlu, şemsettin günaltay, macit gökberk, mehmet ali kılıçbay, sebahattin hilav, cemal süreya, ali demirsoy, aziz çalışlar, rekin teksoy, nijat özün, ayhan çitil, ömer türker, fikret başkaya, doğan avcıoğlu, muammer sencer vs vs vs... ama daha ciddi eserler vermesi gerekiyor. bide şu sikik sartre'a fazla kafayı takmasa daha iyi olur. umarım birgün kendisiyle tanışırım.
  1 ... miroslav klose
 7. 7.
  Bir tek flu tv'den takip ediyorum kendisini. Bana hep ne kadar az okuduğumu hatırlatıyor.
  1 ... never forget what you are