bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sakarya eski milletvekili olan yalçın koçak ilginç bir kişilik.
    almış olduğumuz bir duyuma göre, rahmetli aytunç altındal abinin sağlığı döneminde parmağından çıkartmadığı meşhur yüzüğü bu şahsın elindeymiş!
    ne kadar ilginç! bazı haberler havada uçuşuyor ve buralara kadar düşüveriyor!
    ... goliaht
  2. 2.
    22 mart 1952 Sakarya doğumludur. Turgut özalın sır katibi diye tanınıyormuş. Kendini sitesinde şöyle tanıtmış.

http://yalcinkocak.com/yalcin-kocak-otobiyografisi/
    ... muggle
  3. 3.
    hem güldürüp hem sinirlendirmiş hem ülkenin içinde yüzdüğü rezilliği göstermiş kişi.

şimdi bu adam sır küpü diyorlar özal'ın çok yakınında bulunmuş şimdilerde kanaat önderliği yapan prof mu dr. mu ne belirsiz bir kişi ayrıca. ekonomi politikaları tartışılırken şöyle bir laf etti; valla biz ehl-i sünnetiz, kitabın ortasından konuşuruz, harici rafızi bilmem nelerle işimiz olmaz, ben şahsen konuşmam, oturmam kalkmam, evime sokmam...

bakın bu lafları birlik beraberlik, ülkenin bekası için etti. şaka değil. her saat başı bu ve benzeri kişiler ekranlarda birlik beraberlik adına bu şekilde konuşuyor. işin doğrusu bölücülük yapıyor. işte ülke bu yüzden gerçekten bölünecek. aynen devam edin.
    ... power supply
  4. 4.
    hükümetin danışmanlardan biri. şu saçmalıkları yazmayım diyorum ama sırf olacakları anlamanız için nasıl bir vizyona sahip olduklarını görmeniz için yazıyorum...

- teknolijide o kadar iyiyiz ki tesla'nın önündeyiz. yaptığımız araç için bakanımızdan onay bekliyoruz... şu an kullandığımız elektrik dahil tüm teknolijinin mucidini küçük görmek tarifsiz bir cahil cesaretidir. sözü geçen araç da 1980'lerde icat edilmiş elektrikli araba. petrol yüzünden rafa kaldırılmış, 1001 çeşidi olan araç.

- istihbaratı dünyaya biz öğrettik... hadi diyelim öyle. sen gerçeklere bak. elin oğlu seni fersah fersah geçmiş. her saniyeni takip ediyor.

- bu topraklara abdülhamid'den sonra gelen tek lider erdoğan... bu kafayı izah edebilecek yoktur.

- fetö, bülent ecevit'e 1997'de bildirildi ama dikkate almadı... beraber yürüyenler yağmurlarda ıslananlar diyor bunu. salla gitsin, yık gitsin amk.

- cumhuriyet elbisesi bize dar geliyor... sanırım burada yeni anayasa ve başkanlık sisteminin nasıl olacağını söylemek istedi. 'vesayet' diyerek kestirip attı. ayrıntı yok.

şunu da eklemek isterim; kısa bir süre önce 'biz ehl-i sünnetiz' diyerek iran'a ağır laflar eden bu şahıs şimdi cafer-i sadık, imam ebu hanife'nin hocasıdır (doğru bilgidir) ben şia ile beraber namaz da kılarım her şeyi yaparım demiştir. hükümetin, iran ve rusya ile zorunlu da olsa yakınlaşması nelere kadir. hükümete göre müslümanlık.
    ... power supply