1. 1.
  takas sonucu vestel manisaspor a giden stoper.
  1 ... serander
 2. 2.
  2005-2006 sezonunda * galatasaray forması giymiş futbolcu. 2008-2009 sezonunda * ise manisaspor'dan antalyaspor'a transfer olmuştur.
  ... minik mavi balina
 3. 3.
  13 eylul 2008 galatasaray antalyaspor macinın son saniyelerinde aydın yılmaz'a havada salto attırdıktan sonra ikinci sarıdan oyundan atılmış, hemen akabinde sedye falan isteyip yerlerde yatmış, atatürk'ün sevmediği* sporcu(?) tipi. aferin yalçıncım aldınız 1 puanınınızı, rahat rahat evinde sedyede yat bu akşam.
  (bkz: emek hırsızlığı)
  2 ... pulemjot kalashnikova
 4. 4.
  11 aralık 2009 antalyaspor galatasaray maçında yerdeki harry kewell'a tekme atan kasaptır.

  hakem pozisyona kart bile göstermemiş, bir sonraki pozisyonda bu kasap gene daddy cool u kündeye getirerek faul yapmış ve sarı kart görmüştür.
  2 ... kesan lee
 5. 5.
  ben bu adama karaktersiz deyince moderasyon kızıyor. hayır abicim kendisi de biliyor bunu, biz niye zor durumda kalıyoruz. koskoca erman toroğlu şenol'un annesini bilmem neresinden ne yapın deyince bir şey olmuyor anasını satayım.

  dünkü maçta yaptığı hareketler, kameralar görmesin diye ağzını kapatıp caner'e küfür etmesi, doğrudan sakatlamaya yönelik müdahaleleri bu adamın ne bok olduğunu gösterdi yine. aynı haltları lig maçında da yemişti. kewell a tekme atmalar falan filan. yazık günah... bu nasıl bir hırstır, bu nasıl bir kindir? bu mudur yani türk futbolcusunun mantalitesi? hmm... bu adamlar beni takımdan gönderdi, ben sert oynayayım, bacak kırayım, her yere deli gibi koşayım da akılları başlarına gelsin. lan sen bir s.kime yarasaydın zaten kovulmazdın amele.

  hadi bakalım. gelişsin türk futbolu, kendimizi böyle eğitelim.
  2 -1 ... rammsteiner
 6. 6.
  2010 model vural korkmaz'dır kendisi, ancak önümüzde ali sami yen stadı'nda oynanacak bir galatasaray-antalyaspor maçının varlığından haberdar değil sanırım. futbola başlarkenki en büyük emeli bütün sülalesine küfür yemektir bu temiz! *çocuğun.
  ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  fenerbahçe'de oynamasını istediğim stoper oyuncusu.

  ali sami yen'deki ıslıklara rağmen batak ile birlikte müthiş oynadılar. ömer çatkıç, necati ve kendisi takımlarını sırtlıyorlar. kendisine galatasaray maçından sonra müthiş sempati duymaya başladım.

  adam gibi adam yalçın ayhan! üşüyoruz reis. samandıraya bekleriz, senin gibi yürekli, cesur oyuncular lazım bizlere.
  -4 ... duz adam
 8. 8.
  istanbulspor da iken gösterdiği performansı yakalamış stoper. sanıyorum son olaylar da motive etmiş kendisini. o kadar ağır sakatlıklar ve ameliyatlar geçirmesine rağmen kendisini toparlamak adına bizimle birlikte parklarda koşmasının semerisini almaya başladı. başarıların daim olsun.
  ... serander
 9. 9.
  10 şubat 2010 galatasaray antalyaspor maçı'nda galatasaray'ın forvetsiz oynamasından ötürü, iyi oynuyormuş gibi gözüken fitbolcu. milan baros olsa görürdüm ben onu. servet çetin'in oyuna girip forvete geçtikten sonra bile zorlandığını gördük. bana hikaye anlatmayın...
  2 ... mavi balina hem de minik
 10. 10.
  yeryüzündeki en ahlaksız futbolcudur. ne kendisine ne de rakibine saygısı vardır. forma giydigi her maçta iğrenç karakterini sahaya yansıtan ve bilerek sakatlamaya yönelik fauller yapan,bununla yetinmeyip yapılabilecek her türlü çirkefliği yapmaktan çekinmeyen bir futbolcudur. sahalara yakışmayan bu duruşu sadece benim mi dikkatimi çekiyor? bu adamı izleyen bir teknik adam, bir yönetici, bir başkan yok mu? yoksa hepsi mi yalçın gibi ahlaktan yoksun? bir futbol sever olarak beni çok rahatsız etti. (bkz: adam ol) yalçın ayhan.
  1 ... okheaven