bugün

(bkz: senden olsa olsa cacığa hıyar olur)
Büyük ihtimalle yakışıklılığının farkında olmayan erkek cinsidir.
ideal erkektir aslında. kızlar toplumca beğenilmeyen erkeklerle olmak istemezler. yakışıklı sevgili buldular mı bir de aldatmıyacak bir tip ise allaaaah.
aşağıda yakisikli capkin ama sevgilisini aldatmayan erkek ile ilgili başlıklar listelenmiştir. belki onlar işinize yarar.
(bkz: hüseyin çapkın)
(bkz: hayko cepkin)
(bkz: erkeklerdeki aldatma merakı)
(bkz: insan görünümlü melek)
'aldatma' kavramını kendine göre şekillendirmiş erkektir. tek gecelik ilişki çapkın erkeğin lugatında aldatmaya girmez. sonuç olarak sevgilisi bir gün öğrenir. kıçına tekmeyi basar. sonra çapkınlığa tövbe eder. hıncal uluç olur.
karısını aldatıyordur o zaman.
ben zamanında oldum da ne oldu? öyle iseniz vaz geçin, üzülen siz olursunuz.

şaka değil, tecrübe...
gazetelerin 500 kupona vereceği saçma bir erkek türü.
(bkz: vay be ben neymişim) * * *
(bkz: başlıkta kendini görmek)
denize girip ıslanmayan erkektir.

(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı) *
yakisikli olan bir erkegin capkin olmasi son derece dogaldir. capkin olan bir erkegin de aldatmaya yatkin olmasi pek tabidir. yakisikli, capkin ama aldatmayan erkek ( sayet varsa ki; ben boyle bir erkegin var olduguna inanmiyorum. belki de, inanmak istemiyorum. isime oyle geliyor. kiskaniyorum. her neyse iste. sayet varsa ben boyle bir erkegin te.. tovbe, tovbe. ) bu durum cervecesinde degerlendirildiginde numuneliktir demek sanirim yanlis olmaz.
otoriter annenin çocuğudur. sosyaldir, ama sınırlarını aşması zordur.
çapkın olup aynı zamanda nasıl aldatmadığını merak ettiğim, tez zamanda tanışıp ders almak istediğim erkek türü.
tanım: arama motorlarında aratılsa (bkz: öyle birşey yok) (bkz: aradığınız kişi sistemimize kayıtlı değildir) (bkz: aradığınızla ilgili herhangi bir bilgi bulunamamıştır)gibi cevaplarla karşılaşılabilecek hayal kahramanıdır.
nesli tükenmiş erkektir.
ayaklı ironidir. tamam, yakışıklı olur sevgilisini aldatmaz, takdir edilesidir. fakat çapkınmış bu erkek aynı zamanda. nasıl beceriyor hem çapkın olup hem aldatmamayı merak ediyorum.
doğan görünümlü şahindir.
lağım kokup delikten çıkmayan fareye benzer. bazen (döte göre,) ısırabilir *
tanım dikkatli okunduğunda parasız olduğu anlaşılan erkektir. eli biraz para görsün aldatmak için yakışıklı olmaya gerek olmadığını anlayacaktır.
(bkz: söylemeyin şunu hakikaten gidiyorum bak)
gelsin benim olsun dedigim erkektir.
kendini özel hisseden erkektir.
istese benim bile verebilceğim erkek türü.