bugün

sözlük ortamında çok sık karşılaşılan bir durum degildir. sözlükteki erkek yazarların cok az bir kısmı yakışıklı ise, onların da çok az bir kısmı zeki ise, onların da çok az bir kısmı yavşanmaya uygun ise, geriye çok az bir seçenek kalmaktadır. bu durumda yavşayacak erkek arayanlar için seçenekler sınırlıdır. bu kıt kaynaklardan yavşayacak bir erkek bulabilen kızlara ise saygı duymak ve bu medeni cesaretlerini taktir ederek ödüllendirmek gerekir.
gerçekte olan olabilmesi çok yüksek olaydır. kadınların da hoşlandıklarına yavşama hakları elbet vardır. bana çok yavşadılar iyi biliyorum.
(bkz: tiftik keçici)
reklamın iyisi kötüsü olmaz.
(bkz: bmw si olan yazarlar)
şimdi bu konu iki şeye delalettir:

Bunlardan birincisi ibnelik alametidir ki karşılıklı iki erkek yazarın birbirini msj butonuyla yalamasıyla vuku bulur.

Bunlardan ikincisi ve en vahimi de şizofreni alametidir ki kendisini kafaya alan erkek yazarcanı her defasında kız zannetmesidir.

Ha bir de kuku bitleri vardır. Bunlar online kişileri sotelerler ve gördükleri her dişiyi çağrıştıran nicke mesaj atarlar. onlar başka sınıfa giriyorlar.
ya anlamıyorum yavşamak kelimesi nedir..git adam gibi tanış..kimse kendine yalakalık edeni muhatap kabul etmez. bi kere yavşama eylemini gerçekleştirerek baştan kaybediyorsun. ayrıca yakışıklı olmak ve zeki olmak büyük oranda doğuştan gelen özelliklerdir, kimse çalışarak bu özelliklere sahip olmaz. yavşayacaksan bari birilerinin emek verip ortaya çıkardığı özelliklerine yavşa.

kukusundan ve pipisinden düşünen abazan bünyeler oldukça bu düzen değişmez hoca...
(bkz: bayan bir yazara yavşamak)
(bkz: yakışıklı ve zeki erkek yazara yavşamak)

buradan da görülüyor ki yavşamak için bayanın bayan olması erkek için yeterli iken, yavşanacak erkek yazarlarda yakışıklı ve zeki olması gibi fazladan özellikler gerekmektedir.*
hem yakışıklıyı hem de zekiyi sözlük ortamından anlayan ultra zeki insanların yaptığı olay * * * * * *
istenileni alır, istenileni verir, sonra tatlı bir anı olarak kalırlar.
karşısındakinin hem yakışıklı hem zeki hem de erkek olduğunu anlayacak kadar ilginç kadınların yapması durumunda pek de ilginç durmayacak iştir.
(bkz: erkeği entry sinden tanıyan kadın)
erkek yazar fantazisidir. yoktur öyle bi yavşama biçimi.