bugün

ukala olmak. hem burnun hem de götün havada olması gibi gibi...
çirkin olmanın getirdiği zorluklardan daha az değildir.
kadınlara seks objesi gibi görünmektir.
kişi alçak gönüllü olduktan sonra dış görünüşünün, kendisini pek de etkilemeyeceği zorluklardır.
evden çıkıyım durağa yürüyüm diyene kadar yalanmadık yerim kalmıyo sözlük. artık tiksineye başladım bu durumdan. kezzap atıcam yüzüme anasınısatiyim.
insanları kırmadan nasıl reddedeceğini bilememektir.
Diğer normal bir görünüşe sahip erkeklerin, sizi görünce
(bkz: geldi yine tipini siktiğim) demesine yol açabilir.
(bkz: zorulukla başlık açmak)
kızların sürekli çakmak isteme, adres sorma gibi türlü işleri koca gruptan dahi hep sizi bulur.
arkadaşlarınız sizi sevgilileriyle tanıştırmak istemezler.
bir de çapkın damgası yeme durumu vardır ki bu yüzden kızlar pek inanmazlar size sürekli göz hapsinde bulundururlar.
not: yakışıklı olduğumdan değil empati yaptığımdan biliyorum. *
kızlar tarafında tacize uğramak ve kız arkadaş tarafından aşırı derecede kıskanılmak.
(bkz: hiç güleceğim yoktu)
ortada hiç bi şey olmasa dahi etrafta sizi süzen onca gözün olmasıdır. otobüs beklerken, otobüste, metroda, okul kütüphanesinde vs. ayrıca düşünülenin aksine kızlar kadar en az erkeklerin de o kadar sizi süzmeleri ve bazen de göz ucuyla bakarak küçümser tavırlarda bakmalarıdır. barlarda veya arkadaş ortamının ortak olduğu yerlerdeki gaylerin size sarkmasını ise hiç söylemiyorum bile.
normal bir türk erkeğinin bilmediği zorluklardır.
Arkadaş ortamında bazı kişiler tarafından içten içe gıcık olunmak gibi üzücü, saçma ve olumsuz zorluklar bütünü.
istemediğin ilişki için saf bir isteği reddetmektir.
görsel
Bahaneyle bir şey sormalar falan yemeyiz biz bunları efendim. Sert yapın gidiyorlar. Sadece kibarlıkla sorusunu cevaplayın ötesine yok değin.

Edit: yakışıklı değilim sözüm meclisten dışarı.*
yönelten kişinin kendisiyse kibirli olduğunu gösteren zorluklar. kibirli bir insanla uğraşmak da oldukça zordur.
Sadece başı bağlı olanların yaşadığı zorluklardır.
(bkz: Sözlük yakışıklıları)
güncel Önemli Başlıklar