uzun süreli yaptığım tespitler sonucunda vardığım kanıdır. yakışıklı değil ama karizmatik olmak bence daha fazla getirisi olan bir spor dalıdır.
ben yakışıklı erkeklere karşı kesin süzme aptal bu amına kodumun çocuğu diye önyargıyla yaklaşıyorum. işin ironik tarafı herkes bana gelip sen aslında baya yakışıklı bi adamsın diyor.

çözemedim knk.

getirisi var ama olmaz olur mu sosyal hayatta büyük avantajları var.
görecenin üzerinde yakışıklı olmanın, getirisi olmamasına imkan yoktur. ama eksiklik vardır o olabilir. daha çok bu tip olumlu özelliklerin yanında mütevazilik işin içine katılınca, sadece kadınlar değil herkes bayılıyor. ee tabii biraz da hani halk arasında dillenen " mal olmamak" kriter eşiği. gözlemlediğim kadarıyla yani. kim bilir bize kimler neler diyordur, bilemeyiz tabii. ortalama bir yakışıklılığın bile getirisi varken gerçi. açıkçası özet olarak şu. tek bir özellik yetmez eyvallah katılıyorum. bu özelliğe, özellik, iyi anlamda özellik serpiştirince başarı sağlanıyor galiba sanursam.
kadınların yakışıklı ve piç erkek aradığı gerçeğini inkar etmezsek doğruluğu yanlış olan önermedir.