bugün

tanım: toplumun genel yakışıklılık kriterlerini doğal şekilde barındırmayan kişileri dış müdahalelerle yakışıklı hale getirebilecek yollardır...

benim fikrim, en önemlisi paradır, bu işin toplumun değer yargılarını hicv etmek için beyan ettiğim tenkit mahiyetinde öneridir, ama ciddi ciddi tavsiyede bulunmak gerekirse iyi bir kıyafet seçimi ve bakım sizi yakışıklı olmadığınız halde gideri olan biri yapabilir...

zorunlu edit: ihtiyacım yoktur, sadece empati kurmaya çalışıyorum...
giyim. uyumlu aksesuar. saç sakal traşı.
bunlar güzel olsun sen harikasın canım. öptüm bay.
Exstra maliyet hali.
götünüz dolgun olsun. cüzdanınız kabarık olunca götünüz dolgun görünüyor.
dslr fotoğraf makinalarıdır.
egemere ya da borusana çıkan tüm yollar.
(bkz: para)** soracak olurlarsa benim bu yakışıksız arkadaşlara tavsiyem ise; insan olun. en azından ruhunuz yakışıklı görünür.*
Ortalama üstü gelir, iyi giyinme zevki, kaliteli ortam, jest ve mimikleri etkili kullanma, hafif yavşak hareketler. Çok şey lazım çook boşver seni de beğenen böyle beğensin be oluum.
saçının önünü kaldırmak bu yollardan biri değildir kesinlikle.
çaresizce açılan bir başlıktır...

şiddetle egosu tatmin edilmelidir. başka şeylerde önemlidir aslında...
marka giyin yeter, malum maddiyat göstergesi.
pahallı bi araba alın.
sakal bırakmalı birde ten rengine uygun renkte kıyafetler işe yarıyor.
yakışıklılığın hiç önemli olmadığını bilmemek kötü, ama vücut ve giyimle iş hallolur.
insanın kendisinin farkında olup, ne istediğini bilen kendinden emin tavırlara sahip olması yetecektir.
- altında ki arabanın kalitesi yakışıklı olmanı sağlayabilir. ( duruma göre sadece araba olmasıda yeterlidir.)
- kabarık bir cüzdanla bir çok kız için david beckham bile olabilirsin
- eh yalan söyleyerek de bunu başarabilirsin. paran çok yoktur ama varmış gibi yaparsın işte o yakışıklı olmak istediğin zamanlarda.
oldukca fazla parametresi vardir.
sosyal ağlarda popi olun ve gizemli takılın görün bakın nasıl akıyor hatunlar .
güzel giyinmeli birde komik olsa o zaten yakışıklı görünür bize.
yakışıklı olmadan, yakışıklı görünmenin ihtimali yoktur.

yakışıklı olmadan, cool görünmenin yolları vardır.

yakışıklı olmadan, karizma sahibi olmanın da yolları bulunabilir.

ancak yakışıklı olmadan, yakışıklı görünmenin imkanı yoktur. zenginlik buna dahil, yoktur böyle bir yol. nereden mi

biliyorum.

(bkz: ali ağaoğlu)
makyaj yapın.
kendinden daha çirkinlerle gezmek.
giyim tarzıyla olur güzel giyinen kimsenin çirkinliği göze çarpmaz yakışıklı gösterir saçlarıda hafiften halletik mi çok az da kirli sakal ama az olucak fazlası terorist gibi gösterir bide güzel bi parfüm tamamdır.
kıvırcık saçlıysanız eğer çok şanslısınız demektir, saçınızı bonus yapın yeter.
araba lan araba. kızlar arabayı görünce aml..öhm ağızlarının suyu akıyor içindeki adam umurlarında mı?