bugün

ya parası yoktur ya da karıya kıza doymuş, biraz sap takılmak istemektedir.
psikolojik delidir o.
Yalnızları oynamak istiyordur kesin. Çünkü insanoğlunun hep bir taraflarında yalnız kalma arzusu vardır. Bir nevi beni bana bırakın kardeşim edasıyla. Tekrar sahalara dönebilir ama dönmeyedebilir.
evli erkektir.
tek başına yalnızlık, "iki kişilik yalnızlık"tan iyidir.
Parası olmayabilir ya da belki sadece yalnız kalmak istiyordur.
bir şey anladıysam arap olayım.
Yani sevgilisi olmayan yakışıklı eleman, bu durumda çatlak kızın kardeşi, çok yakışıklı olup sevgilisi de olan erkeğin orta karar yakışıklılıktaki abazan arkadaşının rüyalarını süsleyen güzel kızın tipsiz abisine vurgun depresif eşcinsel arkadaş mı? buradaki çarpık ilişkileri anlayamadım. Bir virgül koysaydın be kardeşim. insanları çizerek bir ilişki haritası çıkaracağım, anlamış mıyım anlamamış mıyım söyle.
Özetle gay demiş.
görsel
üşenmedim ilişki haritası çıkardım.
yalnız bahsi geçen kızın kardeşine kadın olduğuna dair işaret koymuşum ama o erkek, hikayenin ana karakteri gay çocuk.
Kendi isteğiyle yalnız kalan erkektir. Çünkü günümüzde herhangi bir mekandaki 10 güzel kızın 9’u bu adamlara gitmiyor, adeta depar atıyor. Kimse yalan söylemesin.
MASLOW'A GÖRE KENDiMi GERÇEKLEŞTiRME PEŞiNDEYiM. SORARSANIZ EKSi KATTAYIM AMA DAHA KENDiMiZE BAKAMIYORUZ AMKAS DASDKA.
Sanılanın aksine çoğu kadın tipe bakmaz. fazla öyle karizma adam da sevmiyorlar onları sıkıcı ve korkak buluyorlar.

Her zaman ilk tercihleri fırlama, piç, ısrarcı ve yüzsüz tiplerdir.
Orta düzeyde tipim ama sevgilimin olmasını istemiyorum. Tercihler her zaman birliktelik istemez.
kendine yakışan ve frekansının uyduğu birini bulmuşsa adam ona müstakbel sevgili gözüyle bakar. bulamamışsa zaman israfına girmemiştir. yakışıklı olması da kızların onun peşinde koşacak anlamına gelmez. bu adam yere tüküren ya da burnunu karıştıran biriyse sevgili olamaz kimseye. sevgili yapmak ile sevişme olayı karıştırılmasın.
Kafadan manyak olması muhtemel bi tiptir. Bi arkadaştan biliyorum.
aseksüel olma ihtimali yüksek erkektir.
etrafında leş insanlar vardır, çevre kurma imkanı bulamamıştır.

mühendislik okuyordur muhtemelen.
Asosyal olabilir, belki de henüz düşüncelerine uygun birini bulamamıştır.