kızların onu götürmesini bekliyordur. zaten nerede görülmüş yakışıklı erkeklerin kız peşinde koştuğu, kızlar böylelerinin peşinden koşar, kızlar bunları götürür.
o da isterse evleneceğim erkektir.
utangaçdır .
kızlara değer veriyordur.
çevremdekilerden örnek verecek olursam.
Ya çok namuslu, dini bütün bir yakışıklıdır. Ya da çok istediği halde dişi bir sinek bile ayarlayamayan maldır.

Kendimi neden örnek vermedim, çünkü yakışıklı değilim.
Tupac demis ya "iyi bir kalcanin iyi bir beyinden daha fazla prim yaptigi bir ulkede hic bir sey gelismez" ne dogru bir soz degil mi? Ornegin cok guzel oldugu icin, sadece guzel oldugu icin istediklerini yaptirabilen kadinlar, " sevisme ihtimalimizi sevdim" diye dusunen aptal adamlar var bu ulkede.
Sadece sevgi ve ask arayan, sevdiginin gozlerine bakarken kaybolan insanlara yer yok su sartlar altinda.
Yakisikli oldugu halde kizlari goturmeyen erkek ehee.
Derler derler yapmasanda yapti derler.
boş ilişkilere kapalıdır.sırf sevgili yapmak için bir kız peşinde koşmaz.
ağzı laf yapamayan erkektir.
"ben bu mevzuları aştım yüaa." diye cümleler kuran, özgüven yoksunu erkektir
sevilesi erkektir. evet bu erkekten baba olur.
yakisikli veya cirkin. bir erkek amsalaksa tek amaci icip geceyi bi hatunla gecirmekse bos beles adamdir. tiksinc.
yorgun savaşçıdır.

yoksa sevişçi mi demeli?

genelde ilgiden bunaldığı içindir, yalnız kalma isteği, çoğundan baskın çıkar, ama yalnızlığa mahkum adamdan bunu anlamasını bekleyemezsiniz tabii.

ben yakışıklı falan değilim, bi arkadaşımdan biliyorum amk.
aynı zamanda karakterli erkektir.
Piç erkek olamıyodur.
kızlar onu götürüyordur.
temiz aile çocuğu olması muhtemel kişidir. iyi bir terbiye ile yetiştirlmil bu tür düşüncelerin yu kaka olduğu öğretilmiş olabilir.
Cemaat abisidir.
Turk-islam ülkücüsüdür.
allah korkusu olan erkektir. ben değil bir arkadaşım bu tanıma tamamiyle uymaktadır.
Kızların sevgilileri vardır.
götürmüyoruz değil de, gidelim deyince gelmiyorlar ya.
Pipisi yoktur.
eşcinsel veya sevgilisine/eşine sadık erkektir.
Fitness yapan kaslı vücutlu erkektır kendini beğenmesinden dolayı kimseye açılmaz bekler ama.
çekingen sakin bir insandır.
Utangaç erkektir.