bugün

tipsiz olduğunu düşünen erkeklerin yapması gerekenlerdir efendim.

- hani derler ya , kimi insanın hamurunda vardır diye. aynen öyle işte. aslında yakışıklı olmak için gerekli olan bir kaç kıstas diye bir şey yoktur. yakışıklı adam bakımlı olsa yeter ancak bazı insanların bir takım şeyleri yapması gerekir.

(bkz: kaş almak)
(bkz: bronzlaşmak)
(bkz: vücut çalışmak)
(bkz: kişisel gelişim)
kesinlikle saçtır.

ankettim doldum
ibneliğe eğilim göstermek.
kendinize yakıştıracak birini bulmak. bunun dışında hiç bir şekilde yakışıklı olamazsınız.
temizlik temizlik temizlik.
- cüzdanım nerede benim? Arabanın anahtarı da yere düşmüş. Kaybettiğim marlboromu da buldum. Zippo da şurda olcaktı.
Bakımlı ve şık giyinen bir metroseksüel olmak.
sadece aynı hikayeyi paylaşacak bir bayan bulmak.
6-7 Adet kabak
4 Adet yumurta
1 Çorba kaşığı mercanköşk
1 Su bardağı kaşar peyniri rendesi
1 Çorba kaşığı tereyağı
Tuz.
doğuştan şanslı olmak gerekir.
gençler bu sonradan edinilebilen bir yetenek ya da kabiliyetle olan bir şey değil. tamamen kişinin suratıyla boyuyla posuyl alakalı. çirkinseniz kasmayın yakışıklı olmak için, sempatik olun ordan da ekmek yiyen bol.
bir çift çipil çipil bakan aşık göz, senden daha yakışıklısı yoktur.

geri kalanı için masturcard.
zeka. (bkz: cem yılmaz) çokmu yakışıklı. Ama zeki adam.
kadir doğulu'ya bakın ve örnek alın.

adam iyi bir designer ve vücut çalışmasıyla nerelere gelinebileceğinin en büyük kanıtı.
(bkz: para)
Şansın yanında kendine bakmak. Kendine özen göstermek. Ve tabi bir de kendin gibi olmaktır.
(bkz: kemerli burun)
(bkz: uzun boy)
(bkz: renkli göz)
(bkz: geniş omuz)
en önemlisi kabarık bir cüzdan.
(bkz: popülarite)
adam olmak yeterlidir, çok yakışıklı olup karakter sahibi değilseniz peş para etmezsiniz.
jöle sürmemek alternatifi wax 'dır.
yakışıklı erkekten çok, karizmatik erkek olmak önemlidir. istediğin kadar yakışıklı ol ama giyinmeyi bilmedikten sonra bir halta yaramıyor. ayrıca ayakkabı ve saate de dikkat ediniz.
doğuştan sahip olunabilecek bir W34TMTE31 geni veya o yoksa bol sıfırlı bir banka hesabı.
Etkileyici bir bakis yeterlidir.
güzel burun, güzel dudaklar, düzgün dişler, sağlıklı bir vücutla olur o iş.
tarzının olmasıda bunu 2 ye katlar, güzel giyinmesi tipi kayık olsa bile alır götürür .
kel bir koca kafa.o kafaya yakışacak irilikte burma bıyık.ön üst dişlerden bitanesının eksik olması.ensenin kalın olması.döşü kıllı bi vücut. bira göbeği ve göbeğe yakısacak siyah kıllar. biraz daha iç ayrıntıya gircek olursak(konumuzla ne alakaysa ama şimdiki kadınlara bu müstahak) 10 cm lık bı penıs. vee son olarak.1.55 boy.. şimdi saydıgımız bu tarz yakısıklı bı erkegın tadına doyum olurmu?? yemede yanında yat..