bugün

kızların çakmağınız var mı diye sorması.
Yok lan alakası yok. Bi' keresinde kadıköy sahilinin oralarda yürüyorum. arkamdan da bir keko sigarasını tüttürerek geliyor. Karşıdan da bi' hatun. Hatun beni pas geçti elemana çakmak var mı diye sordu. Adam kurt tabi yok dedi sigarasından yaktı kızın sigarasını. Ulan bari bana sorsaydın bende vardı en azından. Hani o an yakmamış olabilirim ama sorabilirdin ya ahahah. Amk tipsizine teşekkür etti gitti. Bu da böyle saçma bir anımdır.
Gay diye yaftalanmak.
Hangi şampuanı kullanıyorsun.
hiç kız arkadaşım olmadı mesela. yakışıklı olmasaydım da bu durum değişmeyecekti. aldınız mı inceyi?
(bkz: ben bilmem)
sen zaten bana bakmazsın.
çakmak olayına katılıyorum bununla ilgili. ama nedense bu çakmak istenmesi hep yurtdışındayken oluyor bana. özellikle de gece gezmelerinde nightclub'tayken ara verip sigara vermek için dışarı çıktığımda. genelde de mutlu sonla biten heyecanlı şeyler oluyor. *

ama türkiye'de tek tük başıma geliyor ve genellikle de çakmak alışverişinden sonra da devamı gelmiyor.

demek ki yeterince yakışıklı değilim. :(
"Kendini çok beğenmişsin" cümlesi. Alt tarafı kültürlüyüm biraz neymiş yani.
-konuşuyoruz ama yenge kızmasın heheeheh.

Sana mı düştü bunun derdi? Gevşe şöyle ya, gel kollarıma..

+bize gelsene bişeyler içerik?
-ne mesela?
+cinsel içerik.

Ahsjsjdjsjdjsjd.
şöyle,

kaşa göze vurulan kız bodoslama yürür. ilgiden hoşlanan yakışıklı işte şimdi aşk diye düşünür. kız yakışıklıyı tanır. içini beğenmez. değiştiremez. yakışıklıyla mutlu olamayan kız max bir sene içinde başka bir yakışıklıya meyleder.

aldatılan yakışıklı artık daha temkinlidir. ama doğa yasaları gereği duygusal zekası pek de kuvvetli değildir. max 3 ay içinde yine oltaya gelir. ya da sikerim böyle işi der ve kendini ilişkilere kapatıp arabalara, arkadaşlara, spora falan verir.

dağılın.

edit: yakışıklı erkek değilim. yakışıkli kız da değilim. memurla alakam yok konu bey.
Senaryo yazıp uydurmak güzel lakin bu yakışıklı uzun süreli ilişkilerden istediğini alamayınca sonunda arabalara mı verir kendini yoksa tek gecelik ilişkilere mi swh.