bugün

tarafımdan sıçılmış püsürlerin alayı bilhakkıyla tamamen doğrudur.
an itibariyle kendimden biliyorum çünkü lan.
yakışıklı olmayan erkeğin kendini avutuşutur. şaka lan şaka. bende aynı durumdayım amk!

edit : sürü psikolojisi. kendi söylediğine kendisi inanmama durumu. ahanda bu yorumda bunu görebilirsiniz. yalnızlık bi seçimdir.
boştur. kızları eriklemek için hala yöntemler aramaktadır.* bir kızla konuşmak için bahane arayan yazardır.*
(bkz: çok yalnızım sözlük)
benim gibi çirkin, kel ve göbeklilerin kıskandığı erkeklerin yalnız kalmasıdır. Ayrıca (bkz: sözlükteki her erkeğin ben yakışıklıyım demesi)
çirkin adam avuntusudur.zira yakışıklı bir erkek olarak yalnızsam ben istediğim için yalnız kalmışımdır.böyle yok yakışıklı erkekler yalnızmış veya yakışıklı erkekler salak olurmuş,önemli olan ağzın laf yapmasıymış falan filan hikaye bunlar inanmayın beyler.çirkinliğin tek avantajı günaha girme riskiniz az hiçbir kadın sizi baştan çıkarmaya çalışmaz veya güzel bir kız var ortamda sen çirkin olarak o kızdan umudunu kesersin zaten bakmaz diye ama bana yakışıklı biri olarak biliyorumki evet der. ben nefsime hakim olup uzak duruyorum..bu dünyada yakışıklılık ve zenginlik insanlar için imtihandır.çok özenmemek gerekli.
--spoiler--
ulan arkadaş bende çok yalnızım demek ki sorun buymuş.
--spoiler--
yakışıklı olaydımda, yalnız kalaydım. sonuçta ilerde istediğim zaman bir kızla çıkma ihtimalimiz olurdu be.

bu tiple zaten hiç şansım yok.
ben de niye hep yalnızım acaba diyordum. artık eminim ki ben yakışıklıyım. i'm fucking handsome. yeah.
kadınlar muhteşem erkeklerle sevgili değil arkadaş olarak kalmak isterler... bu karakter içinde geçerli tip olarak da...
bu tip erkeklerin sorunu, yakışıklı olduklarının farkında olmalarından dolayı burunlarının kaf dağında olmasıdır. işte bu yüzden kolay beğenmezler ve kimseyi kendilerine layık görmezler bundan dolayı yalnız kalırlar. sorunun kaynağını kendilerinde aramaları gerekmektedir.*
kızlarda oluşan bunun kesin sevgilisi vardır yanılgısından ibarettir. ya da her yakışıklı adama çapkın muamelesi yaparak "hadi hadi yok deme, bu yakışıklılıkla peşini bırakmazlar" gibi beylik laflar yakışıklı bir erkeği yalnızlığa sürükler. erkek ortamında görülen olm sendeki tip bende olacak varya anasını ağlatırdım ortamın vb. laflar bir nevi teselli olup işe yaramayacaktır. bu yanılgılara prim vermeyin öz güveniniz tavan yapsın kadınlar çirkin yakışıklı erkek ayrımını nadiren yapar, biraz yüzsüz kendine güveninizle peşinizden koşarlar.
(bkz: kaptılar beni be abi)
depremin habercisi.
olabilir niye olmasın.
seçimdir arkadaşlar.

evinden çıkmayan yakışıklı yalnızdır tabi. çık şöle bak etrafına göz göze gel. bide kızlar her ne kadar heyecan hoşumuza gidiyo deselerde yok öyle bişey. ilkleriniz biraz çirkin olsun ki heyecan yapmayın. bu kız *ötüme benzio demeyin. sonra kademe kademe yükselin. araba değiştirmek gibi. önce şahin sonra brodway sonra peugeot sonra bmw felan gider bu. gittiği yere kadar.**
yakındığım durumdur.
çirkin erkekler kızları etkilemek için "olum madem tip yok bende ben de espri yapayım, spor yapayım bişeyler yazıp çizeyim" vs. diyerek pekçok alanda bilgi sahibi oluyorlar.kızlar da kültürlü, kibar, esprili, iyi kalpli ve ayrıca çirkin olduğu için aldatmayacağı düşüncesi ile çirkin erkeklerle takılıyorlar.
yakışıklı erkekler de tıpkı güzel kızlar gibi yalnız kalıyor.
genelledim.
her açıdan.
kendilerine uyucak kadın bulamayan erkek sendromudur.
günümüzde pek olanağı olmayan durum. zira onlarca evlilik programı var. yakışıklı olduktan sonra siparişverir gibi ambalajında kadın sunuyorlar. bu yüzden çok dert etmeyin.
yalnız ve yakışıklı erkek var dediler geldik. *
ya çok boş bir insandır ve tipten bile kurtarmaz ya da çevresindekiler o kadar boştur ki yalnız kalmayı tercih ediyordur.
çevremden yaptığım gözlem bu başlığı çürütür niteliktedir. çocuk yakışıklı ve kesinlikle yalnız değil. tipsizim ve yalnızım. demekki her yalnızın yakışıklı olmadığı gibi her yakışıklıda yalnız değilmiş.
başlık çürütüldü
(bkz: Busted)
yakışıklı olmasına rağmen belki de ismail yk sendromundan muzdariptir.

(bkz: ismail yk)

(bkz: şappur şuppur)

--spoiler--

beni beğeneni ben ben beğenmem
benim beğendiğimi ise beni beğenmez

--spoiler--
konuşmasını beceremedikten sonra kainat çapında yakışıklılığa sahip olsa kaç yazar erkeğidir.

not: bilmediğiniz bir şey söyleyeyim size. parsayı toplayan çirkin olsa da çenesi sağlam iş yapan erkektir.
bi süredir içinde bulunduğum durum. Pek umrumda değil. Tabi şimdilik.

Ayrıca @19 sorunumu harfi harfine anlatmış. Giderim var ama Yakışıklıyım diye gezinmiyordum ben. Fakat bir çok kişiden keanu reeves a benzediğim yönünde yorumlar alınca yüksek olan egolarım tavan yaptı.

Sonuç : bu gidişle forever alone amk