bugün

Biz çirkinleri halay çekmeye teşvik eden durumdur.
yanlis onermedir.
(bkz: sadeceokan)
Gaydırlar çünkü onlarda erkeklerden hoşlandıkları icin onlarda kadın gozuyle bakıyorlardır erkeklere ve kendilerine o yuzden kadınların seks anlayıslarına giyimlerine gore calısıydur kafası ondan kendisine de ona gore ozen gosteriyodur bu demektir bi gay bi kadınla kadında gayle benzer kafa yapısındadır yani bu kisiden hoslanan kadinda gaydir.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
biz sempatik erkeklerin hayatını bir nebze güzelleştiren ve güzel bir kızla çıkabilmemizi sağlayan durumdur.
kızların yogun ilgilisinden sıkılan her yakisikli erkeğin sonu.
gerçektir ama acı bir gerçektir.

Yıllar önce mahallede karşıma çıkan boylu poslu kaslı karizma bir adamdan hoşlanmıştım. Hemen yan sokağa taşınmıştı, aman yarabbi yok böyle güzellik. Bizim sokaktan geçsin diye tüm kızlar ve ablalar hatta teyzeler pencereye tünerdi. Kafaya koydum gidip konuşacaktım, ortak arkadaşımız sayesinde buluştuk. O zamanlar istanbulda ikamet ediyordum, neyse buluştuk ve başladım bunu yoklamaya. Sevgilin var mı imalarında bulunuyorum, adam yekten hoşlandığım var dedi üzüldüm. Bir de ismini söyleyince yıkıldım, ulan biseksüel olaydın ya vicdansız! Dedim, değilim gayim dedi. Ben şahsen biseksüel ilişkiler yaşadım, bir çok biseksüel erkekle sevgili oldum. Hetero erkekler düşüncede ve cinsellikte çok sığ olduğundan, biseksüel erkekler oldukça ateşlidir. ilişkide monotonlaşma diye bir şey yok, o yüzden özellikle biseksüel ve gay erkeklere zaafım var. Tabi sadece yakışıklı olanlarına.
(bkz: freddie mercury)

(bkz: george michael)

(bkz: ricky martin)
Doğru tespit. Ne zaman cinsel tercihimi söylesem karşı cins üzülüyor ve anlamakta güçlük çekiyorlar. Bir de şöyle diyorlar, ya sen hiç gay'e benzemiyon atma ya. Yahu sanki gay olduğum anlımda yazıyor, ya da gayliğimi bildiren amblem falan takmam gerekiyor. insanlar özellikle de kadınlar çok yoruyor beni.
yakışıklı olmayan erkeklerin kendilerini teselli etmek için kulaktan kulağa yaymaya çalıştıkları iddiadır.
görsel
Haklılıp payı büyük. Çoğu yakışıklı oyuncu ve müzisyen gay.
Çirkin erkek tesellisi.
iyi ki çirkinmişim dedirten tespittir.

hakiki erkek seven kızlar eqlesin.
"içim yanar, içim kanar da.."
Genellemelerin Genelde olması kadar mantıklıdır.
sad but true.
erkekten anlayanların yakışıklı olması önergesine kadar gider bu durum.
BAŞLIK YANLIŞ
(bkz: GAY ERKEKLERiN GENELDE YAKIŞIKLI OLMASI)

BU DAHA DOĞRU BiR GENELLEME OLDU SANIRIM