bugün

yaş ilerledikçe kendi yaş grubumuzdaki yakışıklı erkeklerin kapılmaya başlaması durumudur. evde kalmama uğruna hemen bi erkek bulunup evlenilmelidir.
(bkz: harun abi hoşgeldin). sen niye kapmadin o adamlari dedigim yazar şeysi.
yetişen alıyor.
kızların evlenmeden önce durun bir de yaralarderin baksın o beğenirse o evlensin demeleri gerekiyordu halbuki olacak iş değildir.
doğru değildir,

hala bekar geziyoruz.
dogru tespit, daha gençligimin baharinda kafeslenmeme sebep olmus elem hadise. tek sebep ise yakisikli olmam, god dammit.
Evde kalmış kadın beyanı.
evlenmişim haberim yok. çocuklarım var mı acaba?

imin yüzünü bile görmüyorum, boşamış olmalı beni. ya kaynanam, ne kadar sessiz bir insan muhterem gıkı çıkmıyor.

peder bey karıya gitti heralde cibili cibili şak şak şak. neyse ben bi osbir yapayım.
evli hatta baba olanları var.
(bkz: 16 ocak asi horoz un baba olması)
Nerde bizde o şans millet bırakmamış hiç.
Yaram derin yakisikli olan benim diyen yazar.
not:asagidaki yazinin hicbir hukmu yoktir caylaklik sorununa protestodur ne yapalim abi copyala yabistir.

Mrb gizli takip eden kocaman qötu olan
bayan varmi mesaj atin cekinmeden lutfen koca qöt lu kadinlara hastayim. Foto video var wodafone 3g mesaj atin sadece.
Çok yalnız ve ıssızı işsazı ıssız hissediyorum.
asil konusulmasi gereken, erkeklerin evlendikten sonra yakisikli olmaya baslamasi. sevgiliniz cirkin diye üzülmeyin kizlar.
evli erkek kadına yakşılı falan gelmez hiç kendinize yer falan yapmak için uğraşmayın.
sapık, tatminsiz ,ahlaksız gelir. gidin eşinize sahip çıkın.
gerizekali tatminsiz bir gurupta evli kadınlar çekicidir diye tutturur kimin eli kimin cebinde yasiyalim oldu olacak .
doğru olmayan durumdur. genellemeye tabi olmaz. yakışıklıyım ama evli değilim.
Yakışıklı ve kültürlü olabilir ama zeki olduğunu düşünmüyorum.
yakışıklı aynı zamanda kültürlü, zengin ve eğlenceli ise bu saatte barda kız kesmekle falan meşguldür, evli değildir ne fındıklar kırmıştır o. boh da çıkabilir yani güvenmiyorum da.
Sakin olun kızlar daha evlenmedim *.
Rezerve olan erkeklerdir.
(bkz: güzek kızlrın çekici olması)
(bkz: kezban sanrısı)
tamamen ulaşılmazın gizli cazibesinden kaynaklı sanrı. yoksa alakası yok.