bugün

(bkz: ben küçükken sarışınmışım)
tam tersidir, aslında esmer yada kumral olan erkekler daha yakışıklıdır.
her zaman doğru değildir.
yakışıklı erkekler kahverengi saçlı olur.
kumrala çalan sarışın erkek ezer geçer.

edit: imla.
bunu soyleyen 95% sarisin olan kendi egosunu tatmin ettirmek isteyen kucuk daglari ben yarattim edasindaki erkek.
aynı zamanda iskandinav ırkından olur diye ekleme yapılabilecek önerme.
zıçtım lan o zaman, şimdi kim bakacak zeytin gibi gözlere o kumral ahenkle dans eden saçlara hayatını reklamlardaki gibi yaşayan ben ne yapacağız. afirakada da piyasamız yok bilader ya en iyisi kuzeye gitmek.
sarışın olunca otomatik olarak beyaz tenli olunduğu düşünülünce , süt gibi bir ten rengi birde yaz sıcağında yanınca kırmızı trafik lambası gibi olduğu düşünülürse esmer yada buğday tenli olup çirkin adledilmeyi seve seve kabul ederim .

--spoiler--
sanki biraz kömür gibi esmer gibi olan arkadaşlarımızı kızdıracak gerçektir.
--spoiler--

süt gibi beyaz , karper peyniri misali beyaz tenli arkadaşlar kızmayın .
doğru bir tespittir. ama sarışınların da o kendini beğenmişlikleri, o dipsiz egoları, o "sana ihtiyacım yok, elimi sallasam verecek kaşar bulurum ;)" edaları, o ilgisiz tavırları tüm yakışıklılığını gölgelemeye ve ondan nefret edilmeye yeter.*

(bkz: sarışınlar boktur)
yanlış tespittir.

yakışıklılık ve güzellik göreceli bir kavramdır.

21. yüzyıl Türkiyesinde hala bunu öğretmeye çalıştığımız insanlar var amk.

herkes yakışıklı, aynı zamanda hiç kimse yakışıklı değil.
yanlıştır.
esmer olur efendim.
sen başlık açma.
zenciler bu isteği değiştirebilir.
boyatsam olur mu?
hayır, açık kestane rengi her zaman daha hoştur.
kumral daha yakışıklıdır.
esmer candır.
Sarışın erkekler genelde bebek yüzlü olur. Bebek yüzlü erkekler de pek tercih edilmez açıkçası. Yakışıklı erkek kumral olur efendim.
esmerim, hem de doğduğumdan beri. tanrının güzel lütfudur ki kızlar gerçekten esmerleri çok sever. ama 25 yıllık oksijen almışlığım vardır şu fani hayatta ki, ben hala alışamamışımdır. ama dönüp çevreme baktığımda sarışın erkeklerin pekte kızlar tarafından yakışıklı olduğunu düşündüklerini görmüyorum.
kumral ve kaslı olarak yanıma yaklamaz ama esmerdende iyidir bu kardeşlerimiz.
yakışıklı erkek benim. tatava yapmayın.
''teşekkür ederim'' diyerek söze giren erkektir. sarı kıvırcık ve yeşil gözlü olduğunu ekler. yakışıklılıktan ölmek diye bir şey olmadığını, şimdiye kadar ölmemesiyle doğrular.
" ... Fakat aslolan karizmatik olmayı becerebilmektir. Eh bu da genellikle esmer erkeklerin sahip olduğu şey." Diye devam ettirilmesi gereken cümle.
Kıl kuyruk kaşsız kirpiksiz sarışın avunması. Yazık lan.
(bkz: sarışının adı esmerin tadı) *
güncel Önemli Başlıklar