bugün

gerçekten güzel olan bir kızın gerçekleştirmekte çok fazla zorlanmayacağı olay. ama biraz zaman ister öncelikle kendini farkettirmesi lazım. kızın erkeğin arkadaş çevresi içerisinde olması gerek çok yakın değil biraz içinde olsa yeter yani kişiler birbirinden haberdar olmalı. bu durumda yavaş yavaş o erkekler 2. dereceden arkadaş konumuna gelinip iletişime geçilmeli. yani normal olarak arada bir konuşma geçmesi lazım veya çığlık 1 filminden örnek verelim gece arkadaşlarla bir evde toplanıp film izleme amaçlı verilen partiye katılınır ancak çok kalabalık olmamalı o parti arkadaş grubu işte en fazla 8-10 kişi. sonra böylece etkileşim içinde bulunulan zaman artmış olacak o günkü yaşadığı olayları düşündüğünde siz de içinde olacaksınız yani artık onun hayatında bir parça olacaksınız. bu sayede onun etrafında çok daha yakın biri olunur ve erkeklerin kendi aralarındaki kız muhabbetlerine dahil olursunuz. (yani adınız geçer anlamında) sonrasında ders çalışmak için (veya başka bir geçerli sebep) erkek eve davet edilir veya kız erkeğin evine gider. sonrasındaki olaylar kızın kişisel yeteneğine kalmış (doğru anda öpüşmeye başlamak olabilir mesela). tabi yakışıklı erkek zekiyse ve üçgen vücutsa aynı zamanda (piç diye tabir edilen erkek) eğer öyleyse, en güzel kızlar ve havalı kızlar çemberinde gezinir sürekli, o nedenle işiniz biraz zorlaşır hatta baya zordur diyebiliriz.
gereksizdir! ne yakışıklılar gördüm kafasında beyin yoktu!!!
yakışıklı erkekler kafalarının içindeki beyin için tavlanmaz. birileri bunu bazı beyinsizlere hatırlatsın.
yakışıklı çirkin fark etmez her türlü basittir. onu üzmeyin, durduk yere küsmeyin, insan olun, sevin, zevklerine ve yaşam tarzına saygı duyun.
çirkin kızın yapamayacağı iş.
memeni göster, götünü göster olamdı kıçını başını göster babam göster. gerçeği yazınca dalga geçiyor olur zaten.
Bir erkek için hiçbirşey ifade etmeyen yöntemlerdir!.
elde etmenin dışında bir de ayakta etmek durumunu da çağrıştırmaktadır. burada fail mefulu etmiştir..
Umursamamakla başlar. Çünkü bu kişilerin egosu da tavandır. Ve ancak bu şekilde dikkati çekilir, ipler ele alınır diye düşünürüm.
uğraştırmadan vermek.
zor olandır. zira yakışıklı bir erkek elde edilmez, elde eder.
sadece biraz ilgi ve ilk adımı sizin atmanız yetecektir. ilk adım sizden gelirse ve samimiyetiniz hissedilirse buna hayır diyecek erkek yoktur. tabi cazibenizi kullanmayı unutmayın. önemli olan da aslında güzellikten ziyade çekicilik bunu ne yazıkki çoğu bayan anlayamıyor. kendinize bakıyorsanız ve ortalama bir güzelliğiniz varsa zaten çok da zorlanmazsınız. hadi şimdiden kolay gelsin bakalım.
(bkz: zeka)
aslında çok kolay sadece biraz özgüven samimiyet ve ciddiyetle bu işi halledebiliriz kendi adıma konuşuyorum evet.
cok kolaydir. bi adim gidin sonra geriye depar atin.
en önemlisi güzel olmaktır. öyle çirkinim ama çok zekiyim ile bir yere varamazsınız.
Öncelikle (kızmayın hanımlar ama ) kezban tavırlardan uzak durmanız gerekiyor. Nasıl yani ? Bir erkekle konuşurken yani flört aşamasındayken her şey çok güzel giderken bir anda "zınk" diye saçma sapan tripler atarak sanki "soğumuş" gibi yapmayın. Kaçan kovalanır mantığı bir yere kadar geçerlidir bunu da unutmayın , adam 2 gün 3 gün bekler 4. gün bırakır sizi kim olursa olsun , insanlar sabırsızdır çünkü. Aynı zamanda bir buluşma ayarlandığı zaman o güne kadar tamam aşkım cicim aşkım deyip buluşulacağı gün dedenizi öldürmeyin , aniden hastaneye kaldırılmayın , izmir'e gitmek zorunda kalmayın ; iki eliniz kanda da olsa gidin aşıksanız .
onun kadar farklı olduğunuzu ona hissettirin. ben öyle isterim.
(bkz: tüm soru ve görüşleriniz için) ;
irtibat: (bkz: cparty)
Zor birşey değildir, bir yataklık canı vardır.
güncel Önemli Başlıklar