bugün

(bkz: benden koca olmaz)
yakışıklı erkeklere hayran olan çok kadının olacağı düşüncesidir. erkeğin aklı çelinebilir diyedir belki. aslında, çirkin ve kompleksli olanların, kendini ispatlama amacıyla gözleri daha çok dışarda olur derler. karakter meselesi.
yakışıklı adamdan sevgili bile olmuyor arkadaş nerde kaldı koca olacak nidasıyla desteklenesice önermedir. Nedendir? $undandır efeniim ; yakışıklıysa nadiren sadıktır, sadıksa nadiren yakışıklı.

based on a true story
yakışıklı adam ortam orospusu olduğundan bırak koca olmayı, ne köy olur ne kasaba, yakışıklı adamdan hiç bi bok olmaz.(anlatım bozukluğunun dibine vurdum)
Çok önyargılı bir yaklaşımdır. Ama sorarlar bebeyim, kalbimi kazanmak için ne yaptın diğerlerinden farklı olarak diye. Öyle bi zeytin yağlı dolma kotarmaz beni.
peki ya hem yakışıklı hemde tipsizse?
yakışıklı adamdan koca olmaz, adam zaten yakışıklı elini sallasa ellisi..
rahmetli anneannemin sürekli söylediği bir söz. insanları bir kalıba sokmamak lazım herkes bir değildir. fakat anneannem haklıydı çünkü dedem zamparanın tekiydi.
bu mantıkla gideceksek güzel kadından da karı olmaz demek ki.
Çok doğru önermedir. Sakın Evlenmeyin benle ve tabi bulabilirseniz benim gibisiyle.
hatun milletinin gençliklerini yakışıklı ve piç heriflerin kucaklarında geçirip yaşını almaya başlayınca efendi, paralı ve sadık birileriyle evlenmelerini açıklayan cümlecik.
dünyanın bütün efendi ve yakışıksız erkekleri ayaklanıp bu kafadaki hatunlarla kesin bir şekilde evlenmeyeceğimizi beyan etsek bir şeyler değişir mi acaba?
benden koca olur mu yani dedirten soru.
olmaz kardeşlerim olmaz bacılarım. en iyisi düzgün erkek bulup evlenmek.
bunu diyen de yakışıklı erkeklere yavşayıp (hatta evli olduğunu bile bilerek) yatan da aynı kadınlar.
adam olmayandan koca olmaz olarak değiştirilmelidir.
kendisini yakışıklı erkeklere layık görmeyen ve hep özgüvensiz kadınların savunduğu tez.

böyle yaptığınız için yalnız kalıyoruz. yapmayın!*
işte bu yüzden kızlarımız gidip yüzüne bakılmayacak adamlarla birlikte oluyorlar.
Aslan gibi de olur. Butun genellemeler gibi bu da yanlistir.

Adamlik beyinde ve yurektedir.

Dunyanin en cirkin adami da her gece her gece meyhane de gezebilir, hovardalik da yapanilir, capkinlik da yapabilir. Bu isin yakisiklilikla hic alakasi yok.
kendine güveni olmayan çirkin kadın tespitidir.
içi temiz olduktan sonra neden olmasın ki. Herkesin gözü onda olabilir, onun ki bende olsun yeter.
dogru bir onermedir.
benden koca olmaz.
sikiyim boyle vucudu.
Erkekler bağlanmayı sevmez. iple olan hariç onu seviyorlar ama...
doğrudur.
tabii olmaz sürekli peşinde karı kız olur aklını karıştırır.
ben kıskancım valla hiç gelemem böyle şeylere.
çokta güzel olur. tadından da yenmez. hatunun da güzel ve çekici olması gerek ama.
ama güzel genleriyle baba olur?