bugün

tam olarak david lynch filmleri havası yaratır zihinde. anlamış gibi yapar bir bok anlamazsın o işten.

telefonum çalıyor,açıyorum.

-evde misin aga nerdesin sen ?
-evdeyim hayırdır ?
-yakınım sana çıkıp gelsene şuraya,biriyle tanıştıracağım seni.
-oğlum yok yere yorma beni yarın iş var,çıkın eve gelin. kimmiş o ? ( bir haltlar yiyordu gizliden ne zamandır,anlıyorum tabii )
-yok yok bir dahakine geliriz. sen gel iki çay içip kalkarız.

kalkıp çıkıyorum. haliyle yanında bir kız. çok güzel görünümlü,şirin de bir kız. ilk bakışta 20 yaşında bu diye tahminler yürütüyorum,o civarlarda gösteriyor.

ha unutmadan,arkadaş yaşça büyük. 26.5 falan.

arada muhabbet derinleşiyor,öğreniyorum ki şirin kızımız kendisinden neredeyse 9 yaş küçük. ulan kız reşit orada sorun yok da senin bir ayağın çukurda pezevenk. hem kızıyorum o an hem de bir taraftan da gülesim,dalga geçesim geliyor.
neyse o arada kızımız müsade isteyip lavaboya gidiyor.

-oğlum sen manyak mısın lan ? akranın mı oğlum bu kız senin ?

-ya abi deme öyle zaten canım sıkılıyor düşündükçe. senden başkasına söyleyemem de şimdi. ne yapacağımı bilemez oldum. anlamadım yahu kızı acayip seviyor gibiyim. gibi fazla gibi aslında oraya.

-ne kadar zamandır tanıyorsun oğlum ? burdan bir kalkalım o zaman konuşacağız. nerden çıktı hem bu ?

-bizim üniversitede. kayıt günlerinde şans eseri yardımcı olmuştum. resmen ilk gördüğümden bu yana manyak gibi heyecan
yapıyorum. o günden bu yana görüşüyoruz. ( kendisi 6 yıldır üniversite okuyor)

-....

ben tepki vermeyince aklı sıra bana zarf atacak konu değiştirip makara yapmam için;

-ya o bu değil de dün ne boktan oynadık öyle. ibrahimovic son dakika geliyormuş ne fena olur.

-lan kes kodumun yamyamı, almış yanına ibrahimovic'in bonservisi kadar kızı bir de bize ayar veriyor. sus sus konuşacağız,geliyor bak..

o sırada çıtı pıtı kızımız gelir..

bu da böyle bir anımdır.
benim kanka 36 yaşında olduğuna göre 27 lik bir hatun bulmuş kendine demektir. normal bence.
(bkz: Sübyancı).