1. 1.
  insanın içini kemiren bir durumdur ,hergün bugun başlıcam denilir ama genelde "oooo daha çok varmış sınava" veya "başım ağrıyor bugun dinleniim yarın daha zinde çalışırım" ya da "basit bu ,biraz çalışırım birazda kopya yazarım 50 aldık mı geçtik zaten" diye son güne bırakılır.
  1 ... say
 2. 2.
  felakete (bkz: finaller)giden yolun başı..
  ... isibilenisegitmeyen
 3. 3.
  semptomlar: fotokopicilerdeki uzun kuyruklar, inek öğrencilerden not dilenmesi, ''off çok az kaldı napıcam ben yaa'' gibi insanı depresyona sokacak kelimelerin sık sık kullanılması.
  tedavi: nazar etme ne olur çalış senin de olur. *
  ... wunsch
 4. 4.
  sol tarafa doğru gözü kaydırınca anlaşılan durum.
  ... god hates us all
 5. 5.
  ders notları kimde var seklinde sorular yankılanmaya başlıyorsa içinde bulunulan durumdur. iki kademeli girisin birinci adımı.
  ... seytanin fisildadiklari
 6. 6.
  (bkz: vizeysel sendrom)
  2 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 7. 7.
  depresyon nedeni. işte yine geldi çattı. oysa daha güzel günler vardı yaşanacak. güzel günler görecektik, güneşli günler.
  2 ... algande
 8. 8.
  okulun bitmesinin üstünden 7 yıl geçmesine rağmen bugün bile gördüğümde irkilmeme sebep olan sınavlardır.

  ulan allah belanı versin okul, yedin bitirdin genç ömrümü.
  1 ... nevai
 9. 9.
  hafiften can sıkıntısı ve sebepsiz yorgunlukla kendini belli eden dert yumağıdır. günler ilerleyip de iyice yaklaşınca tembellik ve vicdan azabıyla pekiştirilir bu duygular. birde bu vizelerin en kötü özelliği çok zamansız gelmeleridir. tam birşeylere alışmış, birşeyleri oturtmuş, belki de birşeylere başlayacakken çıkar gelirler.
  2 ... daniel tozser
 10. 10.
  gaz yapan, can sıkan sınavlardır.
  ... portakalda vitamin