1. 17.
    dün gece 3:08 de sadece 12 kişide olan ve özel kuvvetler tarafından şahsıma da bir tane verilen telefonun alarmı çaldı. kırmızı ışık yanıyordu kaybedecek vakit yoktu, çizgili pijamalarımı bile çıkarmadan sadece çelik yeleğimi giyip yenikapıya koştum. bir helikopter orada beni bekliyordu. görev çok zor ve gizliydi. 5 bordo bereli, 2 sat komandosu ve 4 mit ajanı bir de ben kıbrıs üzerinden geçerken paraşütlerle aşağıya rum bölgesine atladık. herkes ayrı ayrı önceden belirlenen kordinatlarına iniş yaptı. görevin gizliliğinden dolayı daha fazla spoiler veremiyorum fakat 12 yerimden vuruldum ve esir alındım. pozisyonum gereği onlara canlı lazımdım ve hemen acil müdahelede bulundular. 5 saat boyunca karanlık bir odada işkence görsemde tek kelime etmedim. artık ölmeyi bekliyordum. kendi kanımın kokusundan tiksinmeye başlamıştım artık. karnıma kızgın demirler çektiklerinde bile beni rahatsız eden şey kan kokusuydu. artık konuşmam için karşımda göz yaşı döküp dizlerime kapanan düşman gerçeği o sırada anlamıştı. kahraman türk ü onlar esir alarak kendilerini tutsak etmişlerdi. asla konuşmayacağımı biliyorlardı. o sırada demir kapılardan kıvılcımlar çıkmaya başladı ve kesilen kapılar bir bir yere düştü. kahraman türk ordusu gelmişti. düşman askerini orada etkisiz hale getirip beni aldılar. görevi tamamladık ve sizlere bir kez daha huzurlu bir ülke bırakmanın mutluluğuyla döndük evimize. öğleden sonra tedavim bitti 1 ay istirahat verdiler ama ben üzerime bağlı kabloları söküp eve geldim. çekyatta yatıyorum şimdi, bir yandan da burayı okuyorum. saygılar.
    #36992939 :)
  2. 18.
    Son zamanlarda söz ve savaşçı dizisini çok izlemiş olan yazar.

iyi sallıyor vesselam.
    #36992976 :)
  3. 19.
    uludağ sözlük'ün gördüğü en orijinal trolllerden biri olabilir. anlatamıyorum ya okuyun.

zito astsubay!
    #37008614 :)