bugün

* güzel ama salak kızla iyi anlaşabilecek erkeklerdir. bakıldığı zaman gayet yakışıklı, karizma vb. bir erkektir. ama konuşulduğu zaman bi b*ka yaramadığı anlaşılır bu tiplerin.
(bkz: güzel ama salak kız)
evlenilecek degil, eglenilecek erkektir.
güzel özdeyişimiz önemli olan iç temizliği cümlesiyle avunulabilecek durumdur. yok efendim çok salaksa kendisini insan içine çıkarmamak lazım gelir.
(bkz: kötü reklam)
yakışıklı olmayan ancak zeki bir erkegi aratacak erkek modelidir.allah korusundur. çok sıkıcılardır .
- hayatım sinemaya gidelim mi ?
- ama yakışıklıyım ben .
- eee ne olmuş.
- beni izle napıcan sinemayı .
- aşkım acıktım bişiyler yiyelim mi?
- ama yakışıklıyım ben
- eeeeee ne bok yiyiyim yakışıklıysan
- beni yee.
- allah belanı versin yeni bir sıfatın daha var artık salaksın kombine et bunları görüşürüz.
Bu tiplerde iyi de boynuz çıkar; ben diyeyim koyun, sen de geyik kadar. *
yakışıklı kategorisine girebilecek erkeklerin bir çoğu...
yakışıksızdır.
yerin dibine batası şahsiyettir. salaktır malaktır ama kolay aldatır.
yakışıklı olmayan ama zeki erkeğe tercih edilmesi gereken kişidir.
gerçekten de eğlenilecek bir erkektir. ne kadar yakışıklı olursa olsun erkeğinde salağı çekilmez ki.
arada tokatlayıp gururunu kırarsanız sıfatı da artar. yakışıklı ama salak en sonunda da ezik olan erkek gibi.
Üzüyorlar.
Ne kadar tipi güzel olsada insan sıkılıyor yanında abi.
Ben erkek halimle bile zeki olmayanlara zor tahammul ediyorum, kizlarin isi zor.
ya yakışıklı sıkıcı, ya çirkin hayat dolu, mükemmeli çok zor.. bi tane vardı oda evlendi.
Bu adamın yerinde olmak isterdim. dert yok tasa yok kızlar adama hasta ama adamda kafa yok. Sadece salak olmak istemezdim ama ne yapalım kaderimizse çekeceğiz.
Beni sinirlendiriyorlar. Kaç kez gördüm böyle tipleri. Surata baksan uzaktan çok hoş ama yakınlaşınca ömründe iki kitap okumamış, iki cümleyi bir araya getiremeyen çapsız biri olduğunu görüyorum. Hemen soğuyup uzaklaşıyorum. Tahammülüm yok aptal insanlara.
benden uzak dursun diyenler akıllı ama tipsiz erkek görünce tipim değil diye ağlarlarda kimsenin haberi olmaz.
salak olması yanında bir bok bilmişcesine her lafa atlayıp saçmalayan kesimleri daha iticidir.
Kuzenim. Bu yüzden bol bol dalga geçebiliyorum.
hiç çekilmez sessizce oradan uzaklaşın. o size nereye gittiğinizi soracaktır, geliyorum buralardayım deyin inanır.
Genellikle kızların tercih ettiği erkek modelidir. birde zenginse tadından yenilmezdir kezbanlar için.
salak olursa gözümden gönlümden düşer. yakışıklısın allah sana tip vermiş e abi neden salak oluyosun?

erkek dediğin yakışıklıysa eğer, yakışıklılık gibi zor bir özelliğe sahipse eğer, gerisi kolay olmalı onun için. biraz zeka, biraz da mizah, biraz da karizmatik ve güçlü oldu mu tamaaaam. okey.

bir de yanında portakallı ördek rica edeceğim ben.
güncel Önemli Başlıklar