1. .
  ihtiyaç diye tanımlıyorum ben bu durumu. o gaz çıkmalı sonuçta. "pıtır pıtır" çıkması da şirinliğin simgesidir. böyle nasıl desem, hani şirinlerden bi' tanesi bi' suç işleyince sol ayak topuğunu kaldırıp sağ elinin ucu ile ağzını kapatır ya.. hah işte öyle bi' şirinlik..
  2 -1 ... okiler
 2. .
  "kimse yoksa ne kasıyorsun, zart diye çıkar hacım" denilebilecek durum.
  1 -1 ... somut
 3. .
  tehlikeli durumdur. koku-ses dengesi iyi ayarlanmalıdır; koku ses gibi pıtır pıtır diyip yok olmayacaktır. en yakın kişinin 150 metre ötede olması gerekir kokunun geçmesi için. ne güzel osurdum rahatladım diye düşündüğünüz sırada odaya biri dalıp suratını ekşitmek suretiyle, gerisin geri dönebilir.
  2 ... der meister
 4. .
  pitir pitir kalibiyla turkcemizi guzel kullanan yazarin osuugu pekistirmesi ile olusan guzel bir andir.
  1 ... sexitus
 5. .
  özellikle geceden dilim halinde (bakın rende demiyorum) turp yemek suretiyle ertesi sabah işyerinde, hele birde masa başı işindeyseniz bulunduğunuz oturma pozisyonunun bağırsaklara uygulayacağı ısı ve basınç ile, bürosit koltuğunuzun kalın süngerinin derinliklerine doğru susturucu takılmışçasına yapılan osurma eylemidir.
  ... bienvenido
 6. .
  kimsecikler yokken şirin şirin veya cıbır cıbır ossurmaz insan. cayır cayır ossurur. cayırdan kastım, yanıcıdır. yanar diyorum. beni anlıyor musun?
  1 ... maturin
 7. .
  kendi başına rahatlama metodu.
  ... coskun373
 8. .
  battaniye veya yorgan altı zart zurt çıkarmanın başka versiyonudur.
  ... ber84