bugün

çok değil şöyle bir 15-16 gün sonra başlayacak finallerin zorluğu sebebiyle göte gireceğidir. herkesin çok çalışması gerekmektedir.
akla geldikçe insanı kara kara düşündüren hadise. ama bir gerçek inşallah olmaz. allahım sen bizleri uludağ sözlüğün yüzü suyu hürmetine koru.*
hazır unutmuştuk ne b.ok yemeğe hatırlatıp akşam akşam uykumu kaçırdınız başlığı. şimdiden terapiye başlamak ve yaz planlarına yaz okulunu eklemek en sağlam çözümdür kanımca.
yusuf yusuf etme vaktinin geldiği anlaşılmakta...Allah kolaylık versin
önemli olan o götün bundan halen haberi olmamasıdır. mutlu mesut, sıcacık, keyifle pc başında oturmanıza yardım eden zavallıcıkların yakın bir zamanda tarafınızdan onlarca değişik çaplı yumurtayla tanışma merasimidir acıklı olan.
(bkz: daha varmış)
ruyalara gırıp o guzelım tatılı berbat eden durum.
sözlükte pervasızca ve mutlu bir şekilde gezinip dururken, bazı etmenler tarafından * akla getirilen * * boktan hissiyat.
şemsiye misali açılmasıyla mezuniyet durumunun hayalde kalmasına sebep olacak hadise.
kurban bayramıyı tatildi derken gezip tozan okulu unutan öğrencinin tatilin sonlarına doğru fark ettiği gerçek. her şey bir yana gerçektir. finaller yaklaşmıştır ve böyle giderse harbiden göte girecektir.

(bkz: sozluk bana ders çalıştır lan allahsız)
(bkz: sözlük yardım et)
kendileri yavaş yavaş g.te girmeye başlamıştır. bu sene çaktığını kavrayan bünye seneye aynı soruların sorulacağını ümit ederek soruları bir kenara yazmaya başlar. *
yaklaşık 4 gün sonra gerçekleşicek olması yeterince rahatsız etmekte bir de üstünü hastalığın verdiği acı hayattan uzaklaşmamı destekliyor.

(bkz: allahım neydi günahım)