1. 1.
    30 derecede tutuyoz yine yüksek geliyor. geceleri kapatıp yorgan altına giriyom yine yüksek geliyor. şu an gribim. ölelim mi amk.
    8 ... true
  2. 2.
    tamam zam mam geldi de o kadarda değil.
    millet 5-6 yüz tl faturadan bahsediyor. büyük ihtimalle binada mantolama yoktur. bina sakinleri anlaşamamış yaptıramamışlardır.
    böyle durumdaki ev sahiplerine önerim, evi içten alçıpanla kaplamalarıdır. acaip farkeder hem de çok sağlıklı.
    alçı, odanın nemini ayarlar, o açıdan çok sağlıklı derler.
    uzun süre araştırdım alçının sağlığa zararıyla ilgi bi bilgi bulamadım, nette.
    3 -1 ... pilotmont 1
  3. 3.
    Eşimle asosyal tipler sayılırız. En mutlu olduğumuz yer evimiz. Dışarıda da pek bir şey harcamıyoruz. Hal böyle olunca da hiç acımadan yakıyoruz.

Kombiyi ev kuşları da yakar.
    14 -2 ... kirpinin zarafeti
  4. 4.
    Sadece akşamları yandığı halde 380 tl gelmiş.
    Yarı zengin sayılırım o halde.
    Yaratıcı Başlık tebrikler.
    4 ... girabic peter
  5. 5.
    soğuk fakirleri daha çok üşütmekte, karında aç olunca.
    4 ... kezi
  6. 6.
    40 ve en fazla 43 yakıyoruz. 400 gelmiş. Önümüzdeki ay 500 olur tahminimce. Geçen sene de böyle yakıyordum en fazla 300 geliyordu. Bu fark zamlar dan kaynaklanıyor.
    5 ... giden gider
  7. 7.
    kendimizi şımartmak için haftanın bir günü harladığımız kombi ile nadiren de olsa dahil olduğumuz gruptur.
    3 ... the liberterian
  8. 8.
    7 yıldır bir kombi markasının elektronik devreler ve kalibrasyon sertifikasyonu bölümünde iletken teknikeri olarak çalışmaktayım. özel spesifik konfigürasyonlarda kombi çalıştırıldığında faturanız çok gelmez arkadaşlar. sadece siz nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz. bilmeniz gereken kombinizin menüsünden özel şifreli bölgelere girerek berilyum ve magnezyum oranlarını düşürerek doğalgaz sarfiyatınızı azaltmak. sonra göreceksiniz ki 500 liralık faturanız 200e düşmüş.
    3 ... saviem
  9. 9.
    Geçen seneye aynı yatıyorum 220 falan geldi Kocaeli'de. Evin yalıtımı önemli. Heee o zam olmasa daha ucuza ısınırdık orası ayrı.
    ... azraille satranc oynayan adam
  10. 10.
    An itibariyle 558 tl gelen doğalgaz faturasına bakıyorum. yaktığım kadar ısınsam ah demeyeceğim.
    2 ... simiago