1. 1.
  ozellikle evli yakisiklilarin cok yogun bir bicimde yasadiklaridir. evli ve onurlu bi erkek oldugunuz icin asla aldatmazsiniz ama bunun icinde bir suru kadinin kalbini kirmaniz gerekecektir.
  16 -10 ... silent trapper
 2. 2.
  diğer elemanların "kesim top olum bu" veya "ben bunu gördüm bütün kızlara sulanıyo ipnetor" gibi laflarına maruz kalan Allah vergisi yakışıklılığı olan garip arkadaş
  10 -1 ... hfei2002
 3. 3.
  Yakışıklı olmayan erkeğin hiçbir zaman bilemeyeceği ve yaşamayacağı dezavantajdır.Çünkü ona sorsanız onun hayatı dezavantajdır.Yakışıklı kişi deseki "abi bak böyle böyle artık sevişmekten zevk alamıyorum,hep kadınlar artık soğudum",yakışıklı olmayan kesimden ve kişiden %95 küfür yiyecektir.(Örnek olarak : Artis pezevenk)
  --spoiler--
  http://www.youtube.com/watch?v=OC0Pgms-W8k+
  --spoiler--
  3 ... tathar elanesse
 4. 4.
  kızların yüzde 99'u sizi istemez.
  geri kalan yüzde 1'de şansınızı deneyin.
  13 -4 ... walter klemmer
 5. 5.
  yakışıklı olmayan veya daha az yakışıklı olan erkeklerden ana avrat küfür yemek, içten içe suikast planları kurulmasına sebep olmak * *
  3 ... masapenisi
 6. 6.
  itici olmak,
  7 -2 ... freedom
 7. 7.
  görünen o ki bir kısmı için beyinsiz olmaktır.
  3 -1 ... bedevix
 8. 8.
  yakışıklı olmanın en önemli dezavantajı zampara zannedilmektir.çoğu kadın zampara sevse de kırk yılın başı huzur arayan bi kızdan hoşlandığınızda tanışmak için bile bin tane zorluk çıkarır tanışamazsın,
  tanışsan konuşmaz ilşkisi var mı yok mu anlayamazsın.
  sana ilgisi var mı yok mu onu hiç anlayamazsın.

  toslarım diye üzerine gitmezsin.bu sefer tipine güveniyor kendini geri çekiyor derler.ulan ne alakası var ben nerden biliyim sevgilin var mı yok mu, bana ilgin var mı yok mu odun!

  tipsiz kekeşin biri gelir gözünüzün önünde alır götürür."gulp" diye yutkunursunuz.üstüne bir de "eabi ne hanzolar ne kızlar götürüyor sende bu tip varken nasıl bulamıyosun" derler. küfür gibi gelir.
  33 -2 ... ancuez
 9. 9.
  tipten kaybetmenin diger versiyonudur. lakin şu zamanlar başıma gelen , kızlarla tanışıyoruz iyi güzel,daha sonra kız içinden kesin kız arakdası vardır veya kesin bana bakmaz,asla güvenmem hissini veriyorum gibime geliyor. şimdi ise sözlük daha cekici geliyor.

  (bkz: noluyo lahn bana)
  7 -2 ... rhanelli
 10. 10.
  inanılmaz yakışıklı, son derece çekici olduğunuz için kızların sizi ulaşılmaz zannetmesine yol açar. mesela ben ne zaman bir kıza asılsam "bi siktirgit buradan ya, allahın öküzü" der bana. peki neden? çünkü hanım kızımız delice yakışıklılığımdan ürkmüştür haliyle özgüveni de bitmiştir o an. geçen akşam bir barda tüm ihtişamımla bir hatuna yanaşıp onunla sevişmek istediğimi beyan ettiğim an kız mutlulukla gülerek "sana vereceğime çalı çırpıya sürterim lan şebek" dedi bana, sevincinden ne diyeceğini bilemedi yani kızcağız. işte böyle dostlar. siz siz olun benim gibi insan güzellerine özenmeyin, zor iştir yakışıklı ve cazibeli olmak.
  66 -6 ... ben sanderson