1. 1.
    Çok doğru bir söz kadınların iki yüzlülüğü.
    6 -3 ... summercem88
  2. 1.
    Kadınların uğramadği başlık onların hepsi karaktere bakıyor yersen haahha.
    7 -5 ... summercem88
  3. 2.
    karakter ve kadın kavramlarının birbirine ne kadar zıt kavramlar olduklarının kanıtıdır.

ne yazık ki gerçektir.
    2 -2 ... adana 01
  4. 3.
    dış görünüş zerre umrumda olmadı hiçbir zaman fakat bu bakış açısından düşünüp bir yorum yapacağım, madem inatla bu savunuluyor.

eğer dışınız çirkin ise içinizi güzelleştirin, kadın aptal olmadıktan sonra (ki bunun da sizin seçiminiz olduğunu unutmayın) karşısında dolu bir insan görürse onun dışı ile ilgilenmez. bu yakışıklı/çirkin muhabbeti içindi.

haricinde tacize gelecek olursak, ilk başta siz aptal mısınız acaba diye sormak isterim. taciz kişi tarafından istenmeyen sözel/fiziksel bir davranışa maruz kalmak demektir, bunun çirkini yakışıklısı mı olur. bu tacizi sempatik hâle getirip, bak biz çirkinlere haksızlık yapılıyor deme şekli falan mı. ruh hastaları.
    6 -6 ... magoa de nemesis
  5. 4.
    bu karaktersizlik erkekte de var ama. neler görüyorum ben. iş yerinde iş etiği gereği herkese mesafeli olması gerekirken güzel kadın görünce ona özel ilgi gösteren yığınla erkek var. sırf onun dikkatini çekebilmek için bunu yapıyor. eee haliyle kadında da bu davranışın olmasına bir şey diyemiyorum ben.

yani özetle: kadın ya da erkek kendine haz veren güzellik görünce götü başı ayrı oynuyor.
    cinsiyetçi değilim tarzım böyle.
    2 ... murid in intikami
  6. 5.
    Yakışıklı berkecan starbucksta kesince ayy ne tatlı. Vasat tipli Ahmet kesince ayy abazaya bak bana bakıyor derler. Yalancisiniz kizlar tipe göre insan yargiliyorsunuz bunu neyini gizliyorsunuz hayatınız da biraz dürüst olun. Hayatınız yalan inkar.
    2 -1 ... summercem88
  7. 6.
    Misal sosyal deney yapalım, metroda barda bir yerde kadın dekolte giysin loplara kadar şort giysin. iki tane adam olsun biri çok yakışıklı biri orta halli tıp. ikisi de aynı anda bu kizi öküz gibi kesse kız sizce hangisine sapik muamelesi yapar tabiki orta tipliye konu kapanmıştır. Sen eğer ikisine de aynı tepkiyi veriyorsan lafım yok ama tipe göre muamale yapıyorsan ağır kaşarsin.
    1 ... summercem88
  8. 7.
    Ağlama lan hehehe bakışların kadını mutlu etmiyorsa uzaklaş oradan.
    -2 ... karton toplayan cocuk
  9. 8.
    tamam sosyal deneyi şöyle yapalım. mesela metroda, barda, bir yerde çirkin bir kadın dekolte giysin loplara kadar şort giysin. iki tane adam olsun biri çok yakışıklı biri orta halli tıp. işte o yakışıklı olan o kızı kesmez sen kesersin, fark orada ortaya çıkıyor.
    1 -2 ... manyak olmaya karar verdim
  10. 9.
    Feminaziler gerçekleri duyunca kuduruyor. Am salak mericleri kandirin siz.
    ... summercem88