1. 1.
  Sanıldığının aksine yakışıklı adamlar hep yalnızdır..Her ne kadar siz onları hep kızlarla birlikte gorsenız de,onlar ya arkadaşlarıdır,ya da arkadaş ayagına vakit geçirmek istedigi tiki gurubu dedigimiz ortam kızarıdır..
  bu dediklerımıze antı parantez olarak, paçoz yakışıklılar değil,sosyo- kulturel duzeyı de yuksek olan,kendine bakan,yakışıklılardan söz ediyoruz...
  Bir de bu adamlar kendıne uymayan kızlarla da birlikte olurlar,dış gorunuşte her ne kadar birbirlerine uymasalar da(bunu kendisi de bilir) aslında ondan kopamayan(onu gerçekten sevdiginden),belkı de yalnız kalmaktan korkan kişilerdir..
  Ayrıca egoları da yuksektır..guzel kızın onu reddetmesını kaldıramayacgından onun bi alt versiyonla yaşamını sürdürür..
  Bu adamların fazla dostları da yoktur..Zaten birçok erkek ona kıl olur..bu yuzdendir belkı de bu kadar yalnız olmaları..zaten erkek arkadşından cok kız arkadaşı vardır..tabiki sadece arkadaş..
  29 -9 ... speedyboy
 2. 2.
  çirkin erkek tesellisidir.
  17 -8 ... cinayetsaati
 3. 3.
  elindeki kaynakları kullanamayan kazmalar için doğru olan önerme. ulan yakışıklı olmayı kullanamıyosan ne anladık bu işten. böyle adamlar varsa bi güzel dövülür, akılları başlarına getirilir sonra yazar yapılır ki zirvelerde iş yapsın.
  7 ... ben hep 17 yasindayim
 4. 4.
  yakışıklı olmanın yanında kültürlüdürler de. çoğu zaman yalnız görünmeleri kız arkadaşları olmadığı anlamına gelmez, sadece göz önünde değildirler. ayrıca yanlarında bir çok kız olması yeni arkadaşlıklara zemin hazırlayan şahane durumdur.
  2 ... hitcxxx
 5. 5.
  (bkz: ben)
  2 -5 ... kaytanbiyikliprens
 6. 6.
  seçicilik hassasiyetinden kaynaklanan durumdur.yakışıklı olan ya da öyle olduğunu sanan erkek,kendini güzel* kızlara yakıştırır.çevreden yakışık almak ister.
  kendini yakışıklı olmayan biri olarak tanımlayanın özgüveni,yüzsüzlüğü daha fazladır."kaybedeceğim birşey yok" dercesine saldırıya geçildiği üzere aslında kazanma şansları daha fazladır bilmezler.
  2 ... bizkitch
 7. 7.
  bazıları tiplerine (ve varsa paralarına) güvenerek ukala davrandıkları için günlük ilişkilere mahkumdur.
  bazen de öyle iyi, öyle yakışıklıdırlar ki, kadın milletinde "bu beni aşar" düşüncesi oluştururlar.
  3 ... peizerat
 8. 8.
  suç tamamen çevresindeki kadınlardadır. madem seviyorsun açıl ona güzelim, erkekler biraz kalın kafalıdır. ne kadar eğitimli olsada, kültürlü olsada erkektir işte. onu günü birlik kadınlara teslim eden sevdicekleri düşünsün.
  2 ... sex files
 9. 9.
  insanı güldüren hatta biraz da düşündüren bişi. olur mu öyle şey?

  (bkz: allahım kör oldum)
  (bkz: allahım sana geliyorum)
  (bkz: allahım nerde o günler)
  1 ... yirtik don
 10. 10.
  yakısıklı yalnız yoktur, yakısıklı mutsuz vardır.

  edit: mutsuzlukla yakısıklılık arasında yanıltıcı bir kolerasyon vardır, bos umitlere kapılmamak gerekir.
  2 -1 ... kor bicak