1. 1.
    basligin tam hali, super yakisikli ucgen vucutlu uzun boylu olmanin zararlari olacakti.

bu sayilan ozellikleri tasimanin yaratacagi zorluklardir. bir kere yalniz olacaginiza kimse inanmaz. es kaza bir sevgiliniz olsa, baskalarinin yuzunden kiskanclik krizlerine hedef olmaktan kurtulamazsiniz. yani super yakisikli ve cekiciyim. kisa kollu gomlek giyemezsiniz, pazulariniz disari tasacagindan hava atiyorsunuz sanilir. ayrica steroid kullandiginizi iddia ederler. abdominal kaslarinizin gelismisliginden dogan guveni hatirlatmakta sakinca gormuyorum bu arada. bir de boyunuz uzun oldugu icin kiskanirlar ve allah boy vermis esprisi yaparlar surekli. renkli gozlerden de cok nazar degermis.
    sozun ozu ulu-dostlar, cektigimi bir ben bilirim bir de brad pitt.

eksileyen / eksileyecek arkadaslara not : once su basliklari bir okuyun, siz de kendinizi bulmadiniz mi buralarda? ne olur anlayin beni, cok sikintim var. neden bu kadar guzelim ben..

(bkz: abdominal kaslarinin kisiye verdigi guven)
    (bkz: guzel olmanin dezavantajlari)
    (bkz: yakisikli olmanin dezavantajlari)
    2 -5 ... shreddinger
  2. 2.
    hergün hatunlar tarafından ceplerinize bir parça kağıt içinde atılan cep numaraları. temizleyemiyorum azizim.
    1 ... dewe
  3. 3.
    (bkz: akıllara zarar)
    ... kechi
  4. 4.
    (bakınız: o kadar yakışıklıyım ki bütün vaktimi sözlükte geçirmekten kendimi alamıyorum)
    2 -1 ... yasamak gecti basimdan
  5. 5.
    kararsızlık ! onu mu tercih etmeliyim..? şunu mu..? iki kızı birden idare edebilir miyim ki acaba? ya yakalanırsam.. o zaman diğerlerine gecebilirim..oofff.. hayat zehir oldu benim için..tek derdim bu azizim.. *
    ... ombudsman
  6. 6.
    müdürünüz ya da hocalarınız sizden kısaysa saymakla bitmeyen zararlardır.

+ hemen hemen aynı boydayız di mi?
    - (yuh a.k 2 kafa fark var) evet efendim, benim durduğum yer eğimli. ondan.
    ... ates
  7. 7.
    kızların çok ilgisini çekeceğinden dolayı durmadan bel ağrısı çekmek zorunda kalırsınız. *
    ... ilham gelsin diye bekliyorum
  8. 8.
    küçük çüklüysen kardan zarardasın diyebilriz. değilsen, zararı yok!
    ... kuzgun
  9. 9.
    aynısı kaynımda var. ne yapacağım ne edeceğim diye şaşıran çocuk sonunda, bari yazar olup cümle aleme duyurayım dediydi.
    1 ... yasamak gecti basimdan
  10. 10.
    azizim aynı dertten muzdarip olan ben ise kısa boylu, yauşuhlu * , üçgen vücutlu bir vatandaşım. çektiklerimden bahsedeyim birzcık. kızlar size bakmaz çünkü siz yakışıklısınızdır mutlaka emeceğiniz gömeceğiniz birileri vardır, güzel güzel giyinirsiniz artist olursunuz, yazın güneşten yanarsınız binersiniz arabanıza trafikte sizinle birlikte bekleyen insanlar " aa bak bak zengin piçine bak " bakışları atarlar. çoluk çocuk görür sizi " wayy amugagoyum aynı street fighter'daki adamlara benziyo ibne " diye bağırır. burdan sesleniyorum efendim ailem zengin, yakışıklıyım, fiziğim de düzgün ama şu güzel hatunlar bir kere olsun baksın be vallahi sevgilim falan yok. *
    ... burdaherseyvarmi