bugün

Ülkemiz böyle tipsiz, kısa, kel ve şüşko erkeklerle can çekişirken hükümet elini taşın altına koymalı ve norveç, ingiltere, rusya, fransa, italya gibi ülkelerden yakışıklı erkekler ithal etmeli.

Özellikle iskandinav ülkelerine yoğunlaşmalılar. Sonra işte tercihe göre ithalat sağlanmalı. Ülkemiz artık cennet vatan olmalı.
senin koca götüne, küçük memene, basenlerine, selülitlerine, kıllı vücuduna, kokuşmuş kukuna, çirkin suratına, bücür boyuna geleceklerini zannetmiyorum bodur tavuk türk kızı.
onursuz birinin isteği.
Gümrükte takılıp tse den geçemeyecek bir ürün için boşa çabadır.
Öyle oluyo muydu ya, ben iskandinavya taraflarına doğru bi gidip geliyorum o zaman.
hastavillanın entrysine çok hak verdiğim ve beğendiğim için aynısını yazıyorum

senin koca götüne, küçük memene, basenlerine, selülitlerine, kıllı vücuduna, kokuşmuş kukuna, çirkin suratına, bücür boyuna geleceklerini zannetmiyorum bodur tavuk türk kızı.
ne ağladın be essy. gren'e gidelim de bir kahve içelim bari. ikimizinde canı sıkılıyor.
herif adam istiyorsanız...

bi dakka yakışıklı demiş.

artık kimse herif adam istemiyor galiba.

adamlıkta çığır açmıştım oysa. sabah akşam çalışıp harika bir adam olmuştum, çok centilmen ve nazik oluşumu da ekleyelim yanına. artık bu özellikler 1950 yapımı amerikan filmlerinde kaldı.

gerçi yakışıklılık desen o biçim. lakin kendimi buralarda yem yapamam.