bugün

göreceli bir kavrami kendine göre değerlendiren kizdir. zevk meselesi senin çirkin dediğini beğeniyordur belki.
"Beğğn kivanc tatlituğu hic beğenmiyouuruuum" diyen kizdir.
kedinin ulaşamadığı ciğere mındar demesinin ne kadar doğru bir söz olduğunu kanıtlayan başlıktır.
O erkeğin kendine bakmayacağını biliyordur.
aslında doğal bir kızdır çünkü yakışıklı tabiri kızın kimi kendine yakıştırdığına bağlı değişebilir.
Yakışıklı olmanın tek başına yetmemesinden kaynaklanır. Bir kişi yakışıklı olailir fakat bunu karizmatik veya sempatik bir karakterle tamamlayıp kendini bu şekilde tamama erdirmek şarttır efenim. Mesela enrique iglesias denen tipi çok beğenen hanım kızlarımız olmasına rağmen bence kendisi adeta insandan maymuna evrilişin ara türlerinden birine mensup. Ne karizma var ne sempatiklik var. Sadece tipinin düzgün olduğunu düşünüşünden dolayı kendine güveni var ve içi boş bir kendine güvenin tek açıklaması içi boş bir karakter olabilir. Oysa ki matt pokora, alexander skarsgard, emmanuel moire hiç öyle mi? Değil. Kedi canlarını onların.
normal kızdır. ne kedi- ciğer ilişkisinin kedisidir ne de "bana bakmaz ki " diye dertlenendir.
herkesin yakışıklı bulmasını sağlayan beyin,göz,algı sistemi onda farklıdır. bu kadar basit. çekim meselesi tamamen.
bence böyle bir şey yok. nerde öyle kız ben hiç görmedim. kutsiye bile neredeyse taparlarken yakışıklıyı yakışılıklı bulmayan kız yoktur.
yakışıklılık ve beğenmek göreceli kavramlar yani uzatmaya irdelemeye gerek yok, ha gıcıklığına yapıyosa o ayrı ama herkesin zevk kriterleri farklıdır buna da saygı duyulması gerekir.

Not: yukarıda anlatılanlar türk kızı için geçerli değildir, malum tipler kimseyi beğenmiyo.
Yakışıklılık ve güzellik kavramı kişiden kişiye değişir bana güzel gelen sana gelmeyebilir.
bir erkeği beğendiğini söyleyerek alçalmak istemiyordur.

essy olabilir bu ahah.

sensin dimi doğruyu söyle.
(bkz: koala ama ne fayda)
güncel Önemli Başlıklar