bugün

evet. ne kadar para karşılığı kaç kelime yazıyosunuz. bu lafımı türkiye yahudilere hizmetkâr olduğu için dedim.
yahudileri bile savunacak kadar kaşarlaşmış olamazsınız.Bakalım ne kazanıyorsunuz bu işler için.
görsel

Evet, yahudiyim. Geçen gün hükümet konağına gittim dilekçemi verdim ve yahudi oldum.

Ayrıca yahudi olduğum halde soru ekinin ayrı yazıldığını biliyorum ama sen bilmiyorsun. Yahudi olduğım halde senden daha türküm be!
Gururla... ancak hristiyan oldum. Bonuslarım var. Müminler bile, bilmiyorsan öğren..
matematiğim iyidir. türkçe konusu pek sıkıcı geliyor. yazım veya noktalama hatası yapmama rağmen gelişmiş bir ülke olsaydık. matematik den dolayı belkide grup grup iyi füzeler yapabilirdik. yazım yanlışı yapmam beni bilgisiz yapmaz.
yahudi misin? mason musun? ateist misin? sonuç da dinsizlik yaymaya çalışıyorsunuz.
türkiyede'ki ermenileri yahudi sayarsak baya fazla yahudi var. Türkiye'de: yahudilerin genetik anatomisini barındıran çok tanıdığım var. belki de bu yüzden ülke geri kaldı.
ben ermeni yahudisi rus yahudisi gibi dedim. sonuç da her hangi bir ırkın yahudiler'isiniz. yahudilerin genetik anatomisinu bilmek çok yararlı oldu.
türk literatürü zor literatürdür. ki genelde yazdıklarımdan şüphe ederim. illaki yazımda felan hata yapcam. insan'ın kusursuz olanı yoktur.
düşük zeka içeren bu soruya cevap vermek malesef mümkün değil.
boşluk tıklamaya zahmet ettiğim için misiniz i ayrı yazmadım.
Bu ne lan djskdjh.
Belki yüz belki bin yıl önce atalarım bi yahudi fıstığı köşeye sıkıştırmış olabilir.
Elhamdülillah müslümanım.