bugün

ikiside insanları katlettikten sonra geçmişte ezildik s*kildik edebiyatı yaparlar .
ikisinin de olmadığı bir dünya gayet güzel olacaktır.
yahudiler almanya'da soykırıma uğratıldığını söyleyip masum filistinlilere saldırır, kürtler kobani'de katliama uğrar türkiye'ye saldırır.
Her ikiside Amerika tarafından finanse edilmektedir .
ırkçı olmaları.
bir tanesi kirli oyunlarının planını yapar diğeri ise fark etmeden buna yaltaklık yapar.
allah, her iki kavme de ne üzerinde yaşayacakları bir vatan nasip etmiştir, ne de öldüklerinde gömülecekleri bir mezar. azınlıktırlar hep. öyle yada böyle de değişmeyecek bu gerçek. biliyorum, şimdi bu entry nefessiz kötülenecek. "israil'den, kürdistan'dan haberin yok mu?" denilecek özel mesajlarda ama, bu gerçeği değiştirmeyecek hiçbir şey.
hepsi de çirkin ve fesat içten pazarlıkçı olmalarıdır.
kürtler her an her dakika patlamaya hazır bomba gibidirler. en küçük bir kışkırtmada saçma sapan işlere kalkışırlar. fakat yahudiler zeki insanlardır. kürt-yahudi versusu yanlıştır.
Insan olmalarıdır.
teknoloji çağında bile ırkçılık yapacak kadar az düşünenden çıkan bir başlık daha.

özellik mi dedin? evet iki ırk da insan ırkı, iki ırktan da hem iyi hem kötü insanlar mevcut, az yada çok. tıpkı senin sıkı sıkıya tapındığın kendi ırkın gibi.
Turkleride eklesek buna..cok fark gormedim...

Ayrica cok merak ediyorum, buraya posta atan kac yaratik bir yahudi ile arkadas olup vakit gecirmis olarak fikir surme yetkisindedir...

Kac kisi....
Yoktur. şahsen eşek siken yahudi görmedim henüz.
(bkz: bütün kötülüklerin anası)
Yahudiler ırkçı ve katil kimlikleriyle bu bayrağı taşırken, kürtler ahlaki yozlaşma global asimilasyon sürecine entegre olaraktan ilerler.
Nerere bi lgbt oluşumu varsa kürtlere dayanır. Az insan olun olum. Hem dinci hem de sosyalist olunacağını söyleyen tatlı su solcularına kanmayın.
ikiside de iyi acındırma politikası vardır.
Her ikisi hakkında da hakkaten bilgi sahibi insan az bulunmaktadır.
Bu başlık yahudilerle Türklerin ortak özellikleri diye açılmış olsaydı herkes tepki gösterirdi. Çünkü olumsuz bir izlenim yaratıyor kafada. Bende Türküm ama bi Kürt kardeşimizin ne terörle ne vatana ihanetle alakası olmamasına rağmen böyle başlığı görüp altındaki aşağılayıcı cümleleri okuması onu fazlasıyla kıracaktır. Terörist, vatan haini gibi ünvanlar Kürtlerin tamamında yoktur. O pkk da onlarca türkte vardır muhtemelen. Bu hassas günlerde hepimizin bu tarz konulara dikkat etmesi gerekir diye düşünüyorum.