bugün

(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
yahudiler aşağlık bir millet değildir.
aksine milletlerine, dinine, yanlış da olsa vatan olarak düşündükleri yere ne olursa olsun sahip olmak isteyen.
arapların baş belası, türklerin 1. dünya savaşı hatta daha öncesinden kadim dostlarıdır.
tekrar tekrar demek istiyorum yahudiler aşağlık değil bu zihniyeti taşıyan insanlar aşağlıktır.
oldukça saçma bir önerme. avrupa, zamanında türkleri avrupa ve balkanlardan kovmak istedi ve kovdu. bugünse aynı şekilde anadolu'dan da kovmak istediği düşünülüyor. yani yahudilerin başına gelen bizim de başımıza geldi bir nevi. türk milleti aşağılık bir millet olduğu için mi oldu bunlar?
türk milletini biliyorum da yahudi milleti ne ki?

yahudi diye bi millet yok hocu kandırmışlar seni.
yahudiler bi millet degildir, diye cevap verilebilecek önermedir.

millet, aynı topraklarda yaşayan insan toplulugudur. bu insanlar arasında din birligi olmak zorunda degildir. millet olunabilmesi için dil, tarih, gelenek, görenek birliği gereklidir.

müslümanlar, yahudiler vs millet degil, bir dine mensup ve dünya üzerine yayılmış insanlar olabilirler ancak.
bir millet topyekün aşağılık olamaz yahu, kişi bazında bir insan aşağılık olabilir ama bir milletin tüm fertlerine aşağılık yaftası yapıştırmak, o milletin her ferdinin aşağılık işlere bulaştığını alenen bilmek, görmek demektir; o millette varolan namuslu insanların haybeye yok sayılmasıdır.
hiçbir millete böyle damga vurulmaması gerekir.israil'in yaptıklarından rahatsız olan birçok yahudi insan da vardır.onlara da haksızlık etmemek gerekir.
büdüt:hemencecik eksilenmişim.ama bu eksileyen bünyeler eğer ki ben ''tüm yahudiler şerefsizdirler,orospu çocuklarıdırlar,allah belalarını versin'' gibi şeyler yazsaydım artı oy verirlerdi.
Yahudilerin Amca ogullari Araplar ise kufur ve nifak da ileri giden bir topluluk olmalari sebebiyle Kuran da asagilanmistir. Aslinda asagilanan Araplik degil, Arabesk kulturdur. Zira Afganistan da yasayan bir Talibanin yada Papazlar Cumhuriyetinde yasayan bir Fars Mollasinin kultur olarak bir Araptan farki yoktur.
Yahudilerin pek çoğu Yahudiliği bir din olarak değil bir ırk olarak kabul eder Onun için içlerinde pek çok dinsiz ve ateist vardır.
-Erkeklere zinanın haram olması sadece Yahudi kadınları içindir Yahudi olmayanın ırzı, namusu helaldir
-Her hususta aldatmaya cevaz vardır
bircok insanin yahudilerin lanetli irk olduklari düsüncesine kadar gider. dogrumudur? olabilir.
Yehudilerin lanetlendigi Quran da acikca yazilidir, yahudiler lanetli bir kavimdir,fitne ve fesat onların işidir.Yahudiler'in GENETIK olarak ustun yaratildiklarini ayetler isiginda analiz edebilmekteyiz. Davud'un demiri elleriyle eritmesi, Suleyman'in Hayvanlarla konusmasi, ifritleri, cinleri itaat altina almasi gibi bir cok paranormallikler yahudilere bahsedilmistir. Fakat lanetlenmeleri bu ustunluklerini ellerinden almistir. Cunku Yahudiler kufur de ileri giden bir topluluk olmustur. Gecmisten gunumuze Israil ogullarinin tarihine baktigimiz da, ne denli azgin bir topluluk olduklarini gormemiz zor olmasa gerek.
(bkz: tin 4 5)
ırksal genellemelerin tümünün yanlış olması ilkesince yanlış bir ırksal genellemedir.
(bkz: masonlar millet olmuş kamil)
bol bol sabun yapılası ırk (bkz: din demiyorum ırk!)
kendi yaptıkları filmlerde bile Hz.musa'ya ve allah'a nasıl nankörlük yaptıklarını anlatırlar! eğer ihanetleri, doğuşlarına kadar uzanmasaydı belki onlar da kardeşimiz olabilirlerdi.
(bkz: musevilerin müslümanlar kardeşimiz değildir demesi)
dünya piyasasının neredeyse çoğuna sahip olan israiloğulları.
ticarete karşı ayrı bir yetenekleri olduğu söylenir, fakat daha çok kan dökme yetenekleri daha fazladır.hain millet
müslümanlar ile tarihsel düşmanlardır aynı zamanda.
yahudi ırkından olmayan herkesi hayvan sayan bir inanışa sahip olmalarından ileri gelir. buna göre yahudi olmayan herkes goyim'dir. aşağılık olmalarının ilk sebebi bu hastalıklı ırkçı kafalarıdır.