bugün

cübbeli ahmet hoca nın sağlam sözüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=HqhD_WC3PLU
Ateistlerde öyledir doğrudur, biz müslümüman olduğumuz halde bile giremeyeceğiz muhtemelen.
bakara 62. ayeti bile bile yok sayan, allah'ın ayetini yok saydığı için müşrik olup kitlesini ve kendisini dinleyenleri de şirke yönelten, tam bir ehl'i sünnet şarlatanından beklenecek yalan dolandır.

zahmet edip ilgili ayete bakan herhangi bir din kafa, allahlarının yahudi ve hristiyanlara "nah" çekmediğini görecektir. sizlerin kafirlere hiç ihtiyacı yok, kendi dininizi kendiniz de pekala dinamitleyebiliyorsunuz meaaaaşşşşaaalllahhh, tüh tüh tüh...

(bkz: kuran a değişmez hükümler koymak)
biz müslümanların güzel bir emniyet sübapı galiba.

adamlar evsizlere yardım ediyor, hayatında seks yapmamış ki bazı hristyan ailelerde katı kurallar var, kiliseye gidip allaha dua etmiş, tertemiz insan.

ama bu adam cennete gidemeyecekmiş. enteresan.
o zaman güzel gızları göremeyceğiniz anlamına gelir islamikler. ben cehennemimde hurilerimi seçtim bile, denilebilir.
Kimin cennete veya cehenneme gideceğini kimse bilemez.
Allah kalplere hükmedendir.
Hepiniz kendinizi cennetlik sayiyorsunuz hayret ediyorum.
Yahudilik ve hristiyanlik da 4 büyük dindendir ve zananin sartlari yani hz.isa ve hz.musa elçiligi ile allah tarafindan gönderilen kitaplarda söylenen gerekler yapildiktan sonra rab onlari da cennetle müjdelenmistir.
Islam son ve evrensel bir dindir ama islam dini var olmadan önce yasayanlar bununla yargilanmazlar.
Azıcık akıllı olun ya.
(bkz: (#22781278)).
güncel Önemli Başlıklar