1. 1.
  hazar turklerinin bir kısmının yahudi oldugu soylenir.
  4 -2 ... kabaktadi
 2. 2.
  (bkz: karay turkleri)
  1 ... kabaktadi
 3. 3.
  http://www.khazaria.com/turkce/hazartarih.html
  ... kabaktadi
 4. 4.
  içinde tezat bulunan başlılklardan herhangi biri.çünkü yahudilik bir dinden ziyade bir ırk belirtmektedir aynen türklük gibi.
  (bkz: musevi türkler)
  5 -2 ... tameryor
 5. 5.
  sebatayistler yani yahudi geleneğini sürdüren, dışardan göz boyamak adına türk geleneğiyle yaşayan şahıs ya da şahıslar...
  2 -2 ... harvester of sorrow
 6. 6.
  en son olacak kişinin hitler olması muhtemel olan grup...

  ayrıca niye insanlar hem türk hem musevi olamasın?önyargınızı yıkın da gelin kardeşim *
  1 ... etienne
 7. 7.
  yahudilik bir ırkı betimlemez, yani artık betimlememektedir. sadece bağdaştırılır. din, ortaya çıktığında evrensel nitelik taşımaya başlar ve isteyen herkes bu dine mensup olabilir. burası tamam. şu anda türkiye' de yaşayan ve, türkiye cumhuriyeti vatandası olan ve yahudi olan pek çok insan vardır. isteyen yüksek sosyetemize bir göz atabilir. türklük, bir ırk ı betimlerken, yahudilik(musevilik) semavi bir dini betimlemektedir. ibrani denilse bu bir köken anlatır evet ama yahudilik bu değildir. olay gönül vermekten ötesi değil, din de bir inanç sistemi, isteyen, istediği ülkenin mensubu olup, istediği dine inanma ve ibadet hakkını elinde tutar. yok yani müslümanlık da araplarla özdeşleşmiş bir din, türkler bu dini sonradan seçti, aynı suyun çorbası yani. ayrıca dinler(özellikle semavi) ne zamandan beri belli bir halkın eteği altında duruyor?
  -1 ... merenptah
 8. 8.
  müslüman araplarla savaşarak, bugün ortodoks hristiyanlığın egemen olduğu rusya topraklarına islamiyet'in yayılmasını engellemiş, belki de yüzyıllar sonrasının küresel politik dengelerinin değişmesine yol açan hazar türkleri'ni bünyesinde bulunduran güruh.

  (bkz: usame bin ladin)
  (bkz: yeşil kuşak projesi)
  (bkz: amerika birleşik devletleri)
  13 -7 ... vaudeville for vendetta
 9. 9.
  (bkz: hazar türkleri)

  hala az olsa'da varlığını sürdüren musevi türklerdir. din anlamında ve ırk anlamında yahudilik kullanıldığı için musevi türkler demek daha doğru olacaktır.
  2 ... kurtcebe noyan
 10. 10.
  (bkz: can bonomo)

  (bkz: hayim kohen)
  2 ... vamosbarca