1. 1.
    tövbe edip müslüman olurum.
    7 -3 ... nobody s
  2. 2.
    ağa o zaman bir yahudi cemaatine gideceksin ben yahudi olduğumu öğrendim diyeceksin.
    heralde sana belge getir diyecek halleri yok. tüm bu dediklerin doğrumu tecrübe edersin.
    başlıkla ilgili cevabımsa öyle bir şeyi öğrensem yine böyle aynı şekil yaşamaya devam ederdim.
    1 -1 ... hayta38
  3. 3.
    yahudilere hizmet ederim tabikide. kanıma ihanet edemem.
    3 -1 ... kara han
  4. 4.
    Gider müslüman olurum. Başka ne yapabilirsin ki.
    5 -7 ... selia
  5. 5.
    ben ırkçı değilim fakat vatan haini ise en kral ırkçılığı yaparım konumuza gelmek gerekirse yahudi olması veya hangi ırka mensup olduğu benim için önem arz etmez.
    1 ... sefer kabak
  6. 6.
    Kelime-i Şahadet getirir, gusül abdesti alırım.
    6 -1 ... wizir
  7. 7.
    Safkan anadan Yahudi olman gerek, babadansa yarım yahudisin, akrabadan ve Yahudi olmayanla evlendiysen çeyrek Yahudi

Birde siyahi Yahudi olmaman gerek

Afrika'dan israil'e israil devleti tarafından getirilen ve 2. Sınıf vatandaş muamelesi gören siyahi Yahudiler de var

Yine kendi içinde kast sistemi var

Mesala bizdeki sebatay vatandaşlarımızı israil'deki Yahudiler pek sevmez Yahudi şeriatını terkedenler gözüyle bakarlar onlara sebatay vatandaşlarımız bunu daha önce denemiş israil'e göç Edip orda yaşamışlar ama dışlandıkları için tekrar öz vatanlarına Türkiye'ye geri dönmüşler çoğu bir kaç sene içinde

Gene safaradkar vs bu tarz farklı kabilelerden olan yahudilerde var ayrı tutulan

Sonra Tevrat şeriatına inanan ancak Yahudi olmayan musevilerde var mesala karaylar

Dolayısıyla Yahudi olduğunu öğrenmek yetmez safkan olman ve kastın üst sıralarında yer Alman da gerekli .
    4 -1 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    hayatıma olduğu gibi devam ederim.
    1 -1 ... atthespace
  9. 9.
    hemen türkiye ve reis üzerine kirli oyunlara başlarım. çünkü yahudilik bunu gerektirir.
    6 ... kel sarman
  10. 10.
    çakılmasın diye hemen koşar akabeye katılır

reyiz güzellemeleri yaparım.

not ; şintoist.
    4 ... timur cengiz hulagu