1. 1.
  yahudilere hizmet edenlere verilen bir ödüldür, dünya üzerinde yahudi olmayan bir kişiye verilmiştir: recep tayyip erdoğan..
  aynı zamanda bu ödülü alan tek türk ve müslüman da yine erdoğan'dır..

  http://www.milligazete.co...odulu-geri-ver-110079.htm

  edit: elbette yahudi düşmanı değilim. tayyip ve zihniyetinin "hem kel hem fodul" olduğu gerçeğine gönderme bu..
  15 -5 ... deli mi ne
 2. 2.
  http://arsiv.sabah.com.tr/2004/01/21/gnd117.html

  (buyurun seversiniz siz tayyip'in damadının gazetesini. bak o da yazmış)
  4 ... deli mi ne
 3. 3.
  1492'de osmanlı tarafından ispanya'dan kurtarılan yahudilerin anısına verilmiştir.

  http://tr.wikipedia.org/w...r_ve_Portekiz_S.C3.BCreci
  http://www.endulus.net/endulustarihi/1492sonrasi.htm

  ayrıca yahudilerin tayyip'i yanlarına çekmek için verdikleri bir ödüldür. nitekim "din için papaz cübbesi bile giyerim" diyen de zaten tayyip'tir.
  3 ... kutt
 4. 4.
  bütün yahudilerin düşman olmadığını, gemilerin teröristlere yardım taşıdığını ve masum yahudilerin bundan zarar göreceğini savunanlar, şimdi yahudi örgütlerini birer düşman olarak görüyor. barışçıl amaçlarla verilen ödülle başbakan'a bok atıyor.

  komik olmayın.
  5 -6 ... en zayif halka
 5. 5.
  almaktan gurur duyacağım madalyadır.

  neden?

  çünkü ben biliyorum ki yahudilere faydalı olmak başka bir şey, israil devletinin kulu köpeği olmak bambaşka... eğer schindler gibi kahramanca yahudi kurtaran insanlara bahşedilen bir şerefse, bu madalyaya talip de olurum, tayyip de olurum.

  israil hizmet madalyasını ise asla almam, elimin tersiyle iterim, çnkü israil devletinin politikalarından tiksindim.
  6 -3 ... filmkolix
 6. 6.
  birini tarafına çekmek istiyorsan ona şeker verirsin hediye verirsin.bu da öyle bir şey.bu da onların tarafında olduğu anlamına gelmez. daha nasıl basit anlatırım bilmiyorum.

  daha bu gün israil hükümetine düz gittiğini gören gözler olmasa inanacağız.

  hadi başka başlıklarda fakir edebiyatına devam...
  2 -2 ... en zayif halka
 7. 7.
  bu ödül, "birini tarafına çekmek" için verilen bir ödül değil, "yahudiliğe yapılan büyük hizmetler" için verilen bir ödüldür. hizmet etsin diye verilen değil, hizmet ettiği için verilen bir madalya..

  tayyipist hempaları, "şeker vererek tayyip'i kandırmaya çalıştılar ama tayyip kanmadı" diyedursun,
  sahi sizce tayyip'in yahudilere yaptığı bu üstün hizmetler nelerdir acaba?
  2 -2 ... deli mi ne
 8. 8.
  iade etsin bence. (bkz: dodilemenin çeşitleri).
  2 ... roy orbison
 9. 9.
  elbette böyle bir şey şu an için erdoğan'a saldırmak için bulunmaz bir nimettir. zira araştırmayı pek seven insanlar değiliz. şimdi başbakan bu ödülü aldı diyerek çok güzel bir şekilde erdoğan'ı samimiyetsizlikle suçlayabilirsiniz. tabii ki bu suçlamayı yaparken kesinlikle ama kesinlikle madalyanın neden verildiğini söylememeniz gerekir. yoksa göt olduğunuz gerçeği ortaya çıkacaktır. başbakan erdoğan, türkiyenin ikinci dünya savaşı sırasında ve daha da geçmişte endülüs'ten zorla göç ettirilen yahudilere kucak açmasından ötürü ve daha da önemlisi türkiye adına böyle bir ödüle layık görülmüştür.

  ki başbakan dünkü konuşmasında da türkiye'de yaşayan musevilerin huzur içinde yaşayacaklarının da garantisini vermiştir. bunda kötülük aramak isteyen arayabilir.

  musevilik başkadır siyonizmin güdümündeki israil devleti başkadır. aklı selim düşünen insanlar zaten bu ayrımın farkındalar.

  dikkat edin hep aynı taktikle gelir bu insancıklar. bazen ayetlerden de örnek verirler. ayetin iki kelimesini alıp bakın burada böyle der ayetin öncesine sonrasına bakmadan. bu zihniyet hiç değişmez inanın. kuran okumazlar başörtüsü kuranda yoktur derler. camiye gitmezler kadınlarla erkekler niye aynı safta kılmıyor derler.

  deli misiniz nesiniz kuzum siz?
  10 -1 ... pencere caminin bugusu
 10. 10.
  yahudilerin tayip erdoğana verdiği bir ödül olduğu için tırı vırıcıların uydurduğu akp yahudi yanlısı söylemlerine kılıf olacak madalyadır.( kimin kime karşı kimin kimin yanında kim kimle mücadele ediyor kim davostan sonra türkiye diplomatik olarak bitmiştir(onur öymen chpli) diyip israilden tırstığı, kimin one mınute dediği bellidir arkadaş)
  2 -1 ... tukay