bugün

Özellikle online oyunlarda (cs pubg) konuşunca dilimizi tanıyıp alahu akbaaaar diye bağırıp dalga geçmeleridir.

Amk dinci teröristleri yüzünden ne hale düştük Aq.
allahu akbarrrrrrrr.
genelde ; kandirildik

diyorlar.
allahu ekbeeer değil allahu akbaaar olacak o yalnız.
yanın da ne istedilerse verdik de desinler.
cahil insanların dalga geçmek adına yaptıkları eylemdir.kahrolası teröristler yüzünden hepimizi onlar gibi sanıyorlar.
ama asıl suç bizde.çalışıp çabalayıp artık siyasi olaylar ya da terör eylemleri yerine başka alanlarda da gündeme gelmeliyiz.bizim amacımız bu olmalı.
Artık beni güldürmeye başlayandır. Gülüyoruz ağlanacak halimize tabii ama madem çoğu türk arap olarak tanınmak istiyor, o zaman bizde asimile araplar olarak tanınırız tabii haliyle.
Yani utanması gereken içimizdeki asimile olmuş kişiler nasılsa, biz değiliz.
Arap götü yalayıp deve sidiğiyle kafa bulanların zevk aldığı olay. Durmak yok, yola devam.
Yani demiş ki mal,

Amk dinci teröristleri = türk.

Başlıkla entryi karşılaştırınca ortaya başka bir şey çıkmıyor.

Mal işte.
Hooooşt köpek.
Dinci terörist diyince alınması gereken çomar hemen üstüne alınmış bak kimse rahatsız oldu mu herkes ışide sövdü.

Işidçiler aramızda arkadaşlar dikkatli olun.
allahu ekber demiyolar allahu akbar yazıyolar. evet. ayrıca bunun için türkçe yi görmelerine gerek yok. baya baya yerleşti dillerine. hele paris olaylarından sonra ingilizler iyice azıtmıştı bu konuda.
tamamen müslüman olan türke gösterdikleri hürmettendir siz sair islamcoğrafyalarında gezen türklerin nelerle karşılaştıklarını dinleneseniz yok artık derseniz çoğuna palavra dersiniz(bakınız tufan gündüz geleceğinizi biliyordum). bu tamamen osmanlı devletinin prestijinden bize kalma bir mirastır. üstelik yahudiler islam coğrafyalarında türkler hristiyan oldu kafir oldular gibi propaganda yapıyorlardı önceden birde bunu gören diğer milletlerden müslümanların şaşırıp sevinme belirtiside olma payı yüksektir. 1000 yıl islamın bayraktarlığını liderliğini yapmış bir millet elbetteki bu övgüyü hakediyor inşaalah gelecek asırdada güçlenip özüne dönüp(Ecdâdımızın heybeti ma'rûf-u cihândır
Fıtrat değişir sanma bu kan yine o kandır) islam coğrafyasının liderliğini vede dünyanın sistemi inşa edeceğiz.
Bugün haritada Türkiyenin nerede olduğunu bile bilmeyen konformist yabancıların tepkisel mallığıdır.
bazı arkadaşlar demiş kahrolası teröristler diye. yalnız onlar değil ki.

ak partinin mitinglerine bakın anlarsınız. E adam görüyor tabii.
tsk'nın öso'yla beraber ortak operasyon yapmasından beri böyle. adamlara anlatamıyorsun ki ama parayı katar verdi, şartlarım şunlardır bunlardır dedi, biz fakir ama gururlu bir ülkeydik, mecbur kaldık tüm bunlara. uzun hikaye. cevap bile veremiyoruz.
imge bunu deniyor işte arkadaşlar.
bir gün cs go oynuyoruz. arkadaşlar var yabancı ts kullanıyoruz. tanıyorlar biliyorlar seviyorlar beni ama bombayı bana kurdurtuyorlar ve patlarken allaaaahu akbaaaaarrrrr diye bağırıyorlar. medyanın yansıtması yüzünden o insanlar o halde. yaşasın a-haber tarafsızlığı ve a-haber gibi kanallar(!)...
güncel Önemli Başlıklar