bugün

akıllara kebap geliyor olması şaşırtıcıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=kqVmYn8aH9k
"Türkçe gazete okuyan, Türk eşi ve Türk arkadaşları olan, Türk kahvesinde oturan ve akşamları Türkçe televizyon izleyen birini nasıl entegre edebilirsiniz?" Thilo Sarrazin

Düşmanlarınız çok. Hele bi düşmeye görün sıraya girerler ezmek için. Sahip çıkın birbirinize. Koruyun kollayın.
Millet bizden hala korkuyor bilmiyor musunuz siz kendinize sahip çıkın gençler herkesin yerini alacak artık cahillikten bahsetmeyeceğiz .
görsel
Thilo sarrazinin kitabını okudum. Adam bir çok konuda haklı.

Fakat o kitabında sadece genelde almanyanın kreuzberg gibi kaf olarak bilinen cahil kesiminden gelen türklerden bahsetmiş.

Bunlar türkiyeden gelmiş, türkiyede okumuş, meslek sahibi olmuş ama buna rağmen 2kelime almanca bilmeyen, medeniyet ve hoşgörü yoksunu, küçük bir meselede karşısındakini tekme tokat döverek bizleri almanlara karşı rezil eden mağara insanlarıdır.
bi de bunlar genelde almanyanın sosyal yardımlarından faydalanmak için gelirler.

Bunlar yüzünden türkleri entegre olması imkansız bir millet olarak görüyorlar ne yazık ki..

Ben olsam ben de benim ülkemde yaşayıp ülkemin sosyal yardımından faydalanan buna rağmen ülkemin dilinden tek bir kelime bilmeyen adamları istemezdim ülkemden.

bi ülkede yaşamaya karar veriyorsan; o ülkenin dilini öğreneceksin arkadaş!
tipik türk insanları gibi küçük bi tartışmada yumrukları konuşturmayacaksın!

Adamlar haklılar.
o ülkeye ne veriyorsun da; parasını yiyorsun he?
ya dil öğren çalış, ya da yürü git geldiğin yere!
ülkeden ülkeye, kişiden kişiye değişir. bazı yabancılara göre türkiye sıcakkanlı, misafirperver insanların ülkesidir. bazılarına göre türkiye kültürsüz, kaba, yobaz insanların ülkesidir. şeriatla yönetilen ülkelerdeki bazı insanlara göre türkiye dinsiz, imansızların ülkesidir. genellikle türkiye ve türk insanı hakkında olumsuz düşünenler at gözlüğü takan, herkesi aynı kefeye koyan, faşist olan yabancılardır.
Bence Türklerin Almanya'dan tası tarağı toplayıp memleketlerine dönmeleri gerekmektedir. Bu herkes açısından daha faydalı olur.
https://fbcdn-sphotos-e-a...84b18ebc55627329e884e538c
Misafirlerine hoşgörülü davranan insanlar.
iran'nın bizden daha modern durduğu kesin.
ışid militanıdır. (bkz: türklerin araplaşması)
Afedersiniz, Arap.
çok eşli, cahil, pis ve saldırgan.

Bizzat ingiltere'de şahit oldum bu yaftalara. Hep sizin yüzünüzden Türk halkı!
Cahil avrupalıya göre birçok türk profili olabilir ama aklı başında olan bizi iyi bilir.
Bizim icin suriyeliler neyse onlar icinde biz oyleyiz.
(bkz: mamma li turchi)
"Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizi ezilen insanlardan nefret ettirebilir ve ezen insanları sevdirebilir"
Malcolm X

ezen-ezilen değil sadece. herhangi birini sevip herhangi birinden nefret edebilirsiniz.

ben istanbul'a gelip burada medeniyet varmış diyen ingiliz gördüm amına koyim. herhalde biz ahırda yaşıyor zannediyordu. abd'de müslümanım diyene saldıracak hale geldi insanlar.

balkanlardaki türk varlığı zamanında yaşayan insanlara soracaktınız türkleri. kimsenin diline, dinine karışmayan, yönettiği topraklara adaleti ve barışı getiren tek millettir türkler. görün ortadoğu'nun halini. osmanlı'dan sonra 100 yıldır bir günleri barış içinde geçmiş mi?
kontrol altında tutulması gereken ırktır.

kore savaşında gaza gelince nasıl savaştığımızı biliyorlar. o yüzden ab ye girmek gibi saçma sapan şeylerle oyalıyorlar bizi. o yüzden her kafasına esen iktidar olamıyor memlekette. o yüzden kuzey ırak ta pkk hedeflerini yok etmeye yönelik yapılan harekatta müttefikimiz ingiltere 1 hafta içinde kuzey ıraktan çıkacaksınız yoksa savaş sebebi sayarım diyor.

bunları kendini beğenmişlikten söylemiyorum bilakis acıyarak bakıyorum ırkıma. muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızda biz ise saçma sapan şeylerle vakit öldürüyoruz. memur olup yatmaya çalışıyoruz. hazırı varken biz niye üretelim diyoruz. kahrolsun hede hödöler diyoruz. bir türk dünyaya bedel kızdırmayın bizi diyoruz. ancak konuşuyoruz.
Mangalını sırtında taşıyan, her gördüğü yeşilliğe tavuk kanatlarıyla iltica eden, Murphy kanunları gereği bir şeyin olabilecek en son açığını ortaya çıkarıp kullanabilen, 6 avroluk hesaba 11 avro verip garsonu önce bahşişle sevindiren ama 5 avroluk banknot bekleyerek garsona matematiksel dumur veren, çekirdek çitleyen (ki almanlar türk ailesinin ailecek papağan yemi üretme çigtliğinde çalıştığını zamnetmişler ilk zamanlar) Bunun dışında sıcak, mert, dost ve yabancı düşmanı olmayan halk.
(bkz: glu glu turkey)