bugün

bence değil.yani bu da kız çünkü;

görsel
cevabını bulmak oldukça zor sorudur.
biyolojik olarak evet.
hangi sandalye?
tavuk yumurtadan çıkar.
yanıtı yabancı kızın nasıl olduğuna bağlı soru.
türk kızı onların yanın da modernlik ve kültür hakkın da geridedir.
YABANCI ERKEKLER ERKEKSE TÜRKiYEDEKiLER HANGi SINIFA DAHiLDiR SORUSUNU AKLA GETiRiR.
(bkz: yok dikine pancos)**

edit: pancos olarak değiştirildi.*
sen erkek olduğuna bu kadar eminsen kızları boşver. Not:erkeğim.
türk kızları adına cevap veriyorum: evet onlarda kızdır. kız olmak güzellikle ölçülmez! kızsan kızsındır, erkeksen erkeksindir. gerisi (güzellik, boy pos endam vs) teferruatdır!

not: erkeğim.
türk erkekleri için sorun teşkil etmeyecek sorundur.

yabancı kadını 3-5 film, dizi dışında çalıştığı lokantada görmüş, gelmiş o kız mı? o kızsa bu kız mı? sorununu tartışıyor.

şimdi görmediğinden adamlarımız birimizin açıklığa kavuşturması gerekiyor bu işi.

he anam buradaki de kız, cinsel organı * var lan buradakilerin de. sen elinle sevişip, aynayla öpüşmekten farkında değilsin tabi olayların ama sevişen var yaa üff amına bile koyuyor o derece...

iş bu ki bu entry ayar vermek için girilmemiştir. cidden üzülüyom la.
Aber crombie erkekleri erkekse sen nesin lan kro? Diye cevap verilmesi gereken soru.
italyan erkeği geyiği ile çok pis cevaplar verilebilecek sorudur aslında. sanırsın ki soruyu soran devşirme kökenli hasekiden olma...
"yabancı kızlar kızsa, türk kızı da mı kızsın?"

+değil mi ama necadi?. (gülünüz:) )
kendi milletini satmaya hazir olan bir irksizin sozu. sizin gibiler vatan hainidir benim gozumde, kendi ananiz turk degil dimi. kardesiniz baciniz yegeniniz turk degil dimi?
türklerin çoğunun göçmen olduğunu bilmeyen yazarın saçmalamasıdır. başka ülkelerde ki insanlar fast food ile beslenirken, sabahları kahvaltı niyetine kahve içip veya corn flakes yerken, türk kadınları her gün sağlıklı yemeklerini pişirmektedir. dolayısıyla sağlıklı bir vücut.
seksi, albenili, hovarda ama bir o kadar da egzotik, gözleri ile büyüleyip bacakları ile adamın beynini hırpalayan, delirtici sırt bölgesi ile adeta yürürken su gibi akan, dip diri memelerini gören erkeğin o an içinin yağlarından resmen kızartma yapabilecek ısıda olan yabancı kızlar kızsa, bakıldığın da erkeği korkutan, o sokak bu sokak hiç fark etmeden her an önünüze ve önümüze çıkan ya da çıkabilecek olan türk kızlarımızın, aslın da kız denilip de bir tarafa kolayca bırakılmamasının gerektiğini hatırlatan açıklama ve söz diyebiliriz. yani bir bakıma da kısacası, anlamsız olan kolay yaftalama şeklinin yerinin yanlışlığını irdelemek için kullanılan söz.

evet arkadaşlar bu zamana kadar hepsinin egolarını ve olmayan güzelliklerini şişirdik ettik, yani bir taraflarını kaldırdık, amma ve lakin, açık konuşuyorum deyu da bana kızmak yok ama bu iş bu kadar çok uzamayacaktı bence!. artık buna bir son vermenin ve bu gerçeği açıklamanın geldiğini düşünüp söylediysem kendim ile gurur duyuyorum allah'ıma bin şükürler olsun. yetmiştiniz artık çünkü!. sizler de kimsiniz ki?. daha 90-60-90 bile değilsiniz, daha konuşmayı bile bilmiyorsunuz, ve daha kültürel yönünüz bile yokken ne yahu bu yabancı kızlar gibiyiz bizler havanız!. siz dua edin ki fakir fukara var hala bu devirde, yoksa sizi kim tanır kim selam verir yemin ederim bak öyle vallahi, hepsi gerçekti dediklerimin. bende zaten yalan olmaz, boşa aramayınız. mutluluklar. kendinizi de bugünden sonra değiştirip spora başlayın, ingilizce öğrenin ne bileyim işte, sizin paranız yoktur o zaman gidin bari belediyelerin yaptırdığı aletlerde zıplayın filan, belki 2 3 ayda bir şeyler değişir de erkeklerimiz de sokakta kadın gibi kadın görür de o site bu site benim gezmez pis pis. hey allah'ım ne günlere kaldık yine ya. neyse hayırlısı olsun her şeyin.