bugün

cümle aralarına muhtemelen çok da iyi bilmediği yabancı dili, ingilizceyi bundan saymıyorum bu arada * serpiştirmeye özen gösteren kaka erkektir!!! deli, eşşek, manyak nolcak!!! *
Evde kalmış bayan yazar düşüncesi olabilir. Erkeklerle ilgili bu kadar çok kakalı başlığın başka açıklaması olamaz!.
italyan asıllı amerikan türküdür.
fucklı mucklı konuşur genelde.
bildigi dilin boşuna gitmemesi için uğraşan erkektir.
sürekli screw diyendir. screw, screw, screw... ingilizce isyan edendir. bunun ikizi için;

(bkz: ingilizce hava atmasını bilen kadın)
sınavlara bok atmayan, sınavları çatır çatır yapabilen, aynı zamanda da çatır çatır cümle kurabilen erkektir.
karşı taraftan üstün olduğunu beyan etme çabasıdır. entelektüel görünebilmek adına böyle davrananlar da var.
Valla benim böyle çalışmalarım yok çünkü yabancı dil bilmiyorum.
bir şeyler ispatlama çabasında olan erkek genelde kaybeder.
Yes orrayt.
boşuna mı öğrendik Rusçayı. galiba o erkek benim. ha ingilizceyi yabancı dilden sayan pek kalmadı artık onu da ekleyeyim.
Genelde bu tipler türkçe konuşurken araya ingilizce kelime sokarlar illa. Yarım yamalak türkçesine birde ingilizce kelime sokarak entellektüel olduğunu sanar böyle hanzolar.
Ağzını yaya yaya okaaaaay diyen ibnelerden olmadığı sürece sıkıntı yok.
turkce konusurken araya aptal saptal ingilizce kelime sikistirirlar. var ya elimin tersiyle bi carpasim geliyo ki size anlatamam.
yapıyorsanız böyle mallıklar yapın çok sempatik hehe.