1. 1.
  Tıpkı Türkiyedeki dükkan isimlerinin çoğunun yabancı isim koyarak daha kaliteli daha havalı oldugunu düşünmesi gibi saçma, özenti bir olaydır,özünden kopmaktır ,*,*,*
  2 -1 ... dolmakalem
 2. 2.
  baslık daha bastan kaybediyor sozluk. ingilizce nick diye bir kelime nedir.ingilizce kullanıcı adı,rumuz vs dogrusu degil midir.
  (bkz: turkceye yeni kelimeler katmak)

  (bkz: ingilizce nick)
  2 -1 ... ümit
 3. 3.
  dogrusudur
  -3 ... dolmakalem
 4. 4.
  "yabancı nick" bir türlü alışamadığın yada zaman içinde yabancılaştığın bir nicktir ki böyle bir nicke sahip olmak gerçekten çok kötü bir olaydır. başlık açasın gelmez, entry girmek istemezsin.
  geçer karşısına bakarsın bu benim nickim mi diye inanmak istemezsin.
  yani berbat bir durumdur efenim.
  -1 ... halit ayarcı
 5. 5.
  (bkz: yalancı nick sahibi olmak)

  (bkz: sezen17f)
  2 ... rasko
 6. 6.
  kanımca beyaz kadın ticareti yapan şahıs davranışıdır.şöyle ki şahsımız kuzey amerikadan,güney amerikalı melezlere ismi nick olan hanımlar ayarlıyor olsun,anglosakson hatun isimleri,brezilya,arjantin,panama vb ülkelerde de yaygın olduğu için güneydeki hedef kitle muhtemelen kuzeyli ablaya yabancı nick adını takacaktır.anlatabiliyor muyum?interracial yani.
  ... xabiasvili
 7. 7.
  nick sözcüğünün yabancı olduğunu unutanlar tarafından eleştiri alan, kendini ifade etme tanımlama yolunun türkçe dışında bir dille yapılması. (bkz: che mania)
  ... che mania
 8. 8.
  nick in amacı edebi eserler yaratmak, türk edebiyat dünyasında devrim yapmaktan ziyade kimliğimizi gizleyerek internetin her olanağından faydalanmak olduğunu düşünürsek gayet normal bir durumdur.
  ... eurasia